Skocz do zawartości

Kabel do diagnostyki


wicher__91

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ten kabel będzie dobry do inpa?? bo na aukcji pisze ze Współpracuje z programem Carsoft 6.1.4

 

Kolego poszukaj kabelka od KOLEGÓW z forum , są tutaj tacy co sprzedają , bedziesz miał pewny kabel , te z E-VOLT są tragiczne , poczytaj wypowiedzi na forum ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj brałem ostatnio 3 fejsy i smigają bez problemu.Wiadomo ze to jakaś chińszczyzna ale ja nie narzekam.Swój też u tego klienta kupowałem

 

http://allegro.pl/my_page.php?uid=21171040

 

A z forum to nie wiem kto się tym teraz zajmuje :? :?

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj brałem ostatnio 3 fejsy i smigają bez problemu.Wiadomo ze to jakaś chińszczyzna ale ja nie narzekam.Swój też u tego klienta kupowałem

 

http://allegro.pl/my_page.php?uid=21171040

 

A z forum to nie wiem kto się tym teraz zajmuje :? :?

 

Dzięki za link tylko ja chce z wejście RS232 a tu są tylko na usb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już tydzień latam po wszystkich forach wyczytałem ze nerwus ma dobry sprzęt sprawdzony i działa na pewno bez problemu. Ale z tego co wyczytałem już nie sprzedaje. Proszę o pomoc i namiary na kogoś od kogo można taki kabel kupić nie interesuje mnie chińszczyzna tylko nasze polskie samoróbki sprawdzone przez użytkowników forum, taki na com-a. Taki kiedyś miałem tylko już nie pamiętam skąd bo załatwiał go mój wspólnik a teraz on wyjechał i kabel przepadł. Był to taki kabel na którym znajdowała się taka czarna skrzynka na której był przełącznik i do tego dwie końcówki okrągła i obd. kabel śmigał razem z disem i inpą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już tydzień latam po wszystkich forach wyczytałem ze nerwus ma dobry sprzęt sprawdzony i działa na pewno bez problemu. Ale z tego co wyczytałem już nie sprzedaje. Proszę o pomoc i namiary na kogoś od kogo można taki kabel kupić nie interesuje mnie chińszczyzna tylko nasze polskie samoróbki sprawdzone przez użytkowników forum, taki na com-a. Taki kiedyś miałem tylko już nie pamiętam skąd bo załatwiał go mój wspólnik a teraz on wyjechał i kabel przepadł. Był to taki kabel na którym znajdowała się taka czarna skrzynka na której był przełącznik i do tego dwie końcówki okrągła i obd. kabel śmigał razem z disem i inpą.

 

zgłoś się do CAPAZa z forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, sprzedałem wiele interfejsów i nie miałem żadnej reklamacji, z tego forum sporo osób kupiło i bardzo bym prosił o wyrażenie swojej opini.

Działa bez problemowo z modelami E30 E31 E32 E34 E36 E38 E39 i E46. Sam osobiście zajmuję się diagnozą, kodowaniem itd i do wszystkiego używam swojego sprzętu.

mam nadzieję że moja wypowiedź nie zostanie uznana za reklame i nikt nie skasuję.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ja nabyłem właśnie do swojego e39 1998r , niedawno nowy interfejs z przejściówką z okrągłego gniazda pod maską na obd2 na wejście usb do lapka. Smiga mi to z inpą znakomicie. Kabel dostaniesz z płytą CD na której będziesz miał co potrzeba.

Jakby ktos potrzebował ze sprawdzonego źródła to proszę:

 

http://allegro.pl/interfejs-bmw-inpa-wersja-pl-e36-e46-e39-e60-e90-i2812628609.html

 

jakby link wygasł to sprzedający to: inter-mac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.