Skocz do zawartości

Jakie zimówki do e46?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Jeśli chcesz naprawdę dobre opony to polecam NOKIAN WR D3, jest kilka osób w dziale E90 i E60 którzy używają tych opon i są bardzo zadowoleni z nokianów zimowych jak i letnich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mowimy o ultra G|rip 8 a nie 7 ;p

 

Sam sie zastanawiem nad kupnem jeszcze dwoch opon i wlasnie co doradzicie Ultra Grip 8 czy NOKIAN wr d3 jak myslicie moze ktos z uzytkownich tych wlasnie opon sie wypoiwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup ostatni auto swiat,tam jes test opon zimowych

jak juz pisalem wczesniej z drozszych opon continental ts850, jest to nowy bieznik ale poprzednik ts810 i ts830 mialy zawsze najlepsze opinie

zwroc uwage jezeli bedziesz czytac na marke falken u mnie najbardziej sprzedajaca sie opona to falken

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
guzior a Ty tez jezdzisz na tych nokianach?

 

Ja w ogóle nie jeżdżę na zimówkach ponieważ w kraju gdzie mieszkam nie ma śniegu :) ale niedługo czeka mnie zmiana letnich i myślę nad NOKIAN Z G2, kolega ma takie i jest zachwycony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
aa widzę teraz IRL :) tam w zimie nie jest slisko?

 

Czasem tylko bardzo wcześniej rano temp. spadnie poniżej 0 ale jak już słońce wyjdzie to robi się temp. plusowa a śnieg jak przez całą zimę posypie lekko przez 10 min. to to by było na tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy ADAC z 2012:

http://www.adac.de/infotestrat/tests/reifen/winterreifen/2012_winterreifen_Test_205_55_R16.aspx?tabid=tab1

 

Poza tym dużo dobrego czytałem o Michelin Alpin 4, ale cena to już najwyższa półka, patrząc po allegro i ogólnie sklepach w necie dosyć dobrym stosunkim cena jakość wyróznia się właśnie Nokian WR3. Myślę, że będę celował w ten zakup.

 

A zabieg z felgami sobie odpuszcze, zostawie te 16 i kupie 205/55.

 

Pzdr,

c44rl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
poczytaj sobie jeszcze o nokian wr a3 ;-) lepsze niz d3. co do gy ug7+ mialem i nie polecam. pierwszy sezon w miare ok ale nastepne dwa dramat. mialem je w e46 w rozmiarze 205/55 16 strasznie marna przyczepnosc.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dokupuje jeszce dwie z Nokian wr d3 240 zl sztuka , a wr a3 sa 115 zl drozsze ;/ na sztuce , a czytajac opinie jak i testy opon zimowych to Nokiany wychodza bdb , a ug8 podobno porazka wyszla. Lepsze juz ug7 z tego co czytalem , ale ja zostaje rzy Nokian wr d3 milo czyta sie opinie , ogladalem takze filmiki i przyczepnosc naprawde super heh ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie nie będę zakładał nowego tematu.

Ale co wybrać Nokian WR D3 czy A3 ?

Doradźcie bo cenowo wyglądają podobnie a decyzja jest jedna i ostateczna :mrgreen:

BAYERISCHE MOTOREN WERKE

"To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy."

Oliver Hessmann

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom droższe, ja jeszcze nie kupowalem, ale wezmę te wr d3 z tego względu, że zawsze jezdziłem na bieżniku właśnie naciętym tak jak na wr d3 i mi bardzo odpowiadał.

zresztą myslę ze co by się nie kupilo w tej cenie to i tak bedzie dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.