Skocz do zawartości

E90 Webasto


Cov

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pewne pytanie na które nie mogę nigdzie znaleźć żadnej informacji :| . Mianowicie mam zamiar założyć dodatkowy elektrozawór na przewodzie paliwowym, ot takie własne zabezpieczenie antykradzieżowe, ale mam w samochodzie zamontowane fabryczne Webasto, z czego bardzo się cieszę :) . Jak wiadomo Webasto jest niezależne, a moje pytanie jest, czy paliwo do Webasto idzie tym samym przewodem paliwowym co do silnika , czy poprowadzone jest osobnym od głównego zbiornika?

Nie chciałbym założyć elektrozaworu, tym samym odciąć dopływ paliwa do Webasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto by chciał Ci zwinąć Twoją bunię ? Pracuję w sł. spec . i od 3 lat zanotowano tylko 14 przypadków udanych kradzieży tego auta z tego 12 odnaleziono .

Daj sobie na wstecz i lepiej zainwestuj w kwiatki dla lubej :lol:

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilot jest jako opcja za która trzeba dopłacić . Pamietam ,że czytałem na tym forum kiedyś o kosztach ok. 1000 zł . Zasieg ok. 30-40 m .

Jeśli wiesz kiedy wychodzisz z pracy to można wszystko ustawić czasowo na iDrivie - pilot zbędny wydatek . :nienie:

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amsat, pilot zbędny wydatek? Do skutecznego nagrzania wnętrza potrzeba w mroźne dni min 15 minut, natomiast samo Webasto czy to zaprogramowane z I-Drive czy z pilota wyłączy się po 30 minutach. W praktyce, ciężko tak punktualnie zaplanować każdy wyjazd. Powiem więcej, rzadko kiedy się to udaje.

 

Gdzieś tam coś przeczytałeś na forum i nawet nie sprawdziłeś. Webasto (opcja 536) wychodziła razem z pilotem w komplecie, którego zasięg wynosi do 150m (info z oficjalnej serwisówki) a nie 30-40m.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem pilota od poprzedniego właściciela, zasięg na pewno większy niż 30-40 metrów bo bez problemu sięga u mnie z 6 pietra na parking, i tak naprawdę to jeszcze nigdy nie ustawiałem godziny w idrive, ale zazwyczaj włączam z pilota krótko przed wyjściem z domu, ale to zależy gdzie ktoś mieszka, poprzedni właściciel nie używał w ogóle pilota bo parkował w garażu podziemnym, i w budynku z 2-go pietra już nie łapał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.