Skocz do zawartości

BMW E30 325i CABRIO 1987 wąska lampa


bmw.wawa

Rekomendowane odpowiedzi

Efekty już są, zdjęcia też tylko mam problem z ich wrzuceniem. Podwozie wyczyszczone odtłuszczone i zakonserwowane na 2 razy( 2 razy cienka warstwa). Samochód stoi u lakiernika. Myślę, że z miesiąc się zejdzie. Chiał bym żeby postała w podkładzie z 2 tygodnie. Wiem z doświadczenia, że co za szybko to nie zdrowo. No a po lakierniku zostanie tylko konserwacja profili i do składania. Majówka w toruniu coraz bliżej:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja mam nadzieję że do majówki zrobię coś chociaż nie wiem czy wgl pojadę bo silnik niestety będę robił dopiero w wakacje pewnie bo mało funduszy :( narazie staram się ogarnąć blacharkę i zrobić '' M3 " :P a jaki silnik to jeszcze nie wiem ;/ a oryginalny to przypał będzie moim zdaniem jak wygląd M3 a silnik lipa ;/ chociaż kto wie może dam rade ogarnąć fundusze :)) Oczekuje na zdjęcia ! :D :cool2:

http://e30-talk.com/bilder/signaturepics/sigpic1020_1.gif


http://www.facebook.com/E30Shaggy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dawno nie pisałem. Więc pochwale się nowymi rzeczami. Kupione kopułka+ palec, termostat, łożysko do sprężarki klimy. Do ocynku i malowania poszło kolejnych kilka elementów. Może doradzicie co zrobić z deklem zaworów, żeby był ładny i przypominał oryginał. Wyszkiełkowałem go ostanio u kolegi także jest jak nowy, ale jak nic z nim nie zrobię to zajdzie patyna?

 

I mam pewien problem z wałkiem rozrzadu. Mianowicie mam za duży luz na kapach ok 10-12 setek. Potrzebuje uzyskać informację jaki wymiar nominalny miał wałek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam po dłuższej przerwie:) Wczoraj karoseria została pomalowana no i muszę przyznać, że wyszło całkiem nieźle. Niedługo przyjdzie czas na składanie. I tu też mam pytanie czy nie ma któs jakiegoś opisu albo relecji z montażu pakietu m-technic 1 do takiego auta? głownie chodzi o dokładkę przód i tył.

A zdjęcia z malowania postaram się wrzucić jutro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu pierwszy raz, nigdy tak daleko na forum nie błądziłem :D i widzę że tu też jest grubo. Autko widzę pieszczone dokładnie i tak 3maj :cool2:

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No ładnie... nie myślałeś o jakimś dodatkowym wygłuszeniu podłogi i przegrody....??

Bardzo mi się podoba podejście to prac, wszystko profesjonalnie...pięknie..powodzenia.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam po dłuższej przerwie. Od 2 dni siedzę i składam owoc swojej pracy. I na dzień dzisiejszy auto odpala, wszystkie zawieszenia i cały spód auta złożony na gotowo. Jest tylko mały problem z którym nie mogę sobie jak narazie poradzić.

 

Chodzi o to, że wczoraj po pierwszym odpaleniu bmw weszło od razu na jakieś 2 tysiące obrotów. Dzisiaj zauważyłem że jedynym sposobem na zmniejszenie tych obrotów jest odkręcenie na chwilę korka wlewu oleju i przykręcenie go z powrotem i wtedy jak tylko doda się gazu auto wskakuje na ok 2 tysiące obrotów i nie spadają. Wyczyściłem krokowy i sprawa wygłada tak, że po odpaleniu obroty są ok 800-1000 czyli powiedzmy prawidłowo, natomiast delikatnie falują. po około minucie obroty samoistnie wzrastaja do około 2 tysięcy i na takim poziomie sie utrzymują. Mogę je zmniejszyć tylko poprzez odpięcie i podpięcie wtyczki przepływmoierza i wtedy obroty oscyluja w granicy 1200.

 

dodam jeszcze, że jak silnik pracuje i odpinam wtyczkę z krokowego, nie ma żadnej reakcji na pracę silnika

jakieś pomysły sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.