Skocz do zawartości

jakie glosniki do e36?


czarny2891

Rekomendowane odpowiedzi

czyli daj jaja bedziesz miał czysty dzwiek i namiastke basu

 

ja przez to rozumiem ze jajca sa lepsze... ale zawsze moge sie mylic bo specjalista w tej dziedzinie nie jestem :wink:

a jezeli sie myle to przepraszam za zamieszanie :cool2:

 

 

PS. bez uszczypliwych docinek i skojarzen w zwiazku z tekstem o wyzszosci jajek :nienie: :mrgreen:

po co pic i jechac, jak mozna zapalic i odleciec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elipsy czy okrągłe? co lepiej gra?

 

lepiej jaja graja ale osobiscie polecam okragle w seryjne miejsca standardowo masz 10ki ale wejda ci na tyl 13ki ale musisz miec dobrej firmy zeby to zagralo czyli z przodu bas 13" w drzwiach gwizdki odseparowane oczywiscie (mowie o zmienie z seryjnych na inne markowe) tyl 2 drozne 13" do tego dobre radio + wzmacniacz i skrzynka do bagaznika z fajnym basem :) koszt okolo xxxx :) zł ja sobie naglosnilem i gra pieknie osobiście mam sprzet MBQuart

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec po przemysleniach doszedlem do wniosku, ze nie chce mi sie za duzo przy tym dlubac i najchetniaj zamontowalbym cos, zeby nie trzebabylo duzo przerabiac. mysle o sprzecie jbl. chyba dobry nie? wiec z przodu chyba nic nie wymysle, mozna wymienic glosniki 130mm, co do tylu to nie wiem czy kupic te przejsciowki na allegro na elipsy czy tez wzucic 130mm bo ponoc wejda w te dziury tak? kolejne pytanie jakie mnie dreczy to czy 2 czy 3 drozne? i czy na zwrotnicy zestaw? :)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
najlepiej bedzie jak na tyl wrzucisz sobie jakies elipsy niskotonowe ze zwrotnicami i zamontowac je na przejsciowce a nad nimi oczywiscie pod maskownica gwizdki i uwierz mi nie potrzeba wzmacniacza tuby zeby ladnie czysto gralo ( z "lekkim umcyk umcyk") tylko jeszce jedno radia ze wzmaczniaczem 50Wx4 Mosfeta inne nie daja tak ladnego dzwieku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam!!

Jestem załamany jakościa dzwieku w mojej bmw.

Radio mam w tej chwili słabe jakies sony z serii X , zamierzam kupic jvc KD-SH 55 lub wyzej, wzmacniacz 4 kanałowy leży i czeka na montaż.

Ale glosniki to pomyłka,jedno wielkie nieporozumienie.

Moja prośba .

Jakie wymiary na przód i tył ( bardziej dach ).

I jakiej firmy.

 

 

:modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przodu trzeba przerobic drzwi na 16 cm i je wygłuszyc matami.

 

ja tak zrobiłem i efekt znakomity do tego oczywiscie wzmacniacz, dobre radio a jak komus mało basu to do bagaznika subik :))

 

sam przerabiałem drzwi na 16 i kosztowało mnie to z wygłuszeniem ok 150 zł do tego głosniczki firmy rainbow i trzesie nogawkami :)

 

posiadam zdjecia z całego montazu tak ze jak ktos sie decyduje to udostepnie tylko pracy jest troszke duzo :)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jbl dobry??????????? :shock:

a magnat :duh: przeciez to shit moze nie taki jak boschmann ale jest a do czego porównywałes w tej cenie te magnaty ze mowisz tak o nich???najpierw posłuchaj.....

 

lepiej kupic powerbass, rainbow,sinuslive to juz gra lepiej za ta kase.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tez mam pytanie dotyczace glosnikow ale w coupe. Rozmiary sa takie same jak w sedanie? Bo planuje powymieniac co nieco zeby lepiej gralo (a gra zle bo poprzedni wlasniciel powsadzal jakies dziadostwo :evil: ) i narazie sie mecze i szukam odpowiednich rozmiarow. Z gory THX za odpowiedz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

a jesli nie masz czarny to moge ci pokazac jak u mnie graja elipsy infinity 100 W w RMS bez wzmacniacza na Pioneerze DEH3600. niby slabizna ale gra wg mnie super!

tylko daj znac to podjade

Tłumaczenia: niemiecki, hiszpański, włoski.

Pozdrawiam

Grzesiek

http://img53.imageshack.us/img53/3782/pict6529panoramaresize8pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Jak jest z zamontowaniem elips z tyłu w sedanie? Mam te walone 10 cm pierdzoły i chciałbym się ich pozbyć kosztem właśnie jakiś elips. Trzeba wycinać ?? Pomocy :modlitwa:

 

niedawno czytalem twoj post jak dajesz rade jakiemus nowemu forumowiczowi zeby zawsze przed pytaniem probowal szukac.

 

bylo na forum o tym wiele razy. adaptery nadaja sie zarowno do coupe i sedana. nic nie trzeba wiercic tylko potem trzeba kombinowac z tym adapterem zeby idealnie przylegal do klachy auta i zeby glosnik byl dobrze zamontowany i "uszczelniony" zeby pow nie przepuszczal

Tłumaczenia: niemiecki, hiszpański, włoski.

Pozdrawiam

Grzesiek

http://img53.imageshack.us/img53/3782/pict6529panoramaresize8pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.