Skocz do zawartości

Proszę o pomoc, żaden mechanik nie daje rady!


bodo_kurtek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam problem z moim bmw e36 323i, M52B25, 96r.

Od jakiegoś dłuższego już czasu brakuje mi pod maską sporo koników(szczególnie w dolnym zakresie, silnik tak jakby wyje buczy, huczy a nie zbiera się tak jak powinien), powiedział bym, że 316 od mojej dziewczyny lepiej z dołu się zbiera. Żaden mechanik nie może postawić diagnozy. A jeśli już postawi to po wymianie osprzętu silnika, okazuje się, że była błędna i w ten sposób wymieniłem już większość osprzętu silnika(wymieniałem: świece, filtry paliwa i powietrza, czujnik położenia wałka rozrządu i wału, sondy lambdy, przepływomierz, odmę, gumę przepływomierza, wywalony katalizator, reszty już nie pamiętam, możliwe że jeszcze coś mi umknęło).

 

Mam pytanie czy możliwe jest, żeby vanos nie dawał błędów na kompie i nie rechotał a był niesprawny?

 

Poszukuję również mechanika który podjął by się diagnostyki w tak trudnym przypadku jak to twierdzą ci których odwiedziłem (odwiedzałem mechaników od Lublińca do Katowic, żaden nie dał rady postawić diagnozy)

 

Proszę o pomoc!

 

 

 

 

 

viewtopic.php?f=68&t=120678

Edytowane przez bodo_kurtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałeś te wszytskie czujniki po omacku?

To pogratulować mechanika !

 

Najlepiej znajdz mechanika ktory sam posiada BMW, bedzie miał dobry komputer i bez wymieniania połowy silnika dowiesz sie czy winien jest jakiś czujnik czy wina leży po stronie mechanicznej.

 

PS. Sprzęgło się nie uślizguje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęgło też wymieniałem ale nie podawałem go w mojej liście ponieważ myślę, że nie ma związku z brakiem mocy (kiedy zaczęło się ślizgać to było wyczuwalne i wymieniłem).

Osprzęt wymieniałem po omacku rzeczywiści ponieważ nikt nie potrafi zdiagnozować mojego problemu. myślę że byłem na paru dobrych komputerach (mobil-auto katowice, beta serwis tarnowskie góry, mechanik z lublińca ale nazwy nie pamiętam, podobno bardzo dobry, reszty nie pamiętam i chyba nie warto wspominać o chłopakach z Pyskowic z Mickiewicza czy o Ogniu z Gliwic bo tam to tylko kasa się rozpływała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.