Skocz do zawartości

Jazda bez tylniego zderzaka


luksec

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy mogę się poruszać po drogach bez tylniego zderzaka czy nie za bardzo :?:

muszę go oddać do lakierowania i klejenia a nie chcę się pozbywać samochodu na parę dni.

A może macie kogoś do polecenia i można by było skorzystać z jego usług tylko najlepiej oklice Wołomin, Zielonka,Marki, Ząbki, Kobyłka bo dalej mi się nie chce jeździć :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy mogę się poruszać po drogach bez tylniego zderzaka czy nie za bardzo :?:

muszę go oddać do lakierowania i klejenia a nie chcę się pozbywać samochodu na parę dni.

A może macie kogoś do polecenia i można by było skorzystać z jego usług tylko najlepiej oklice Wołomin, Zielonka,Marki, Ząbki, Kobyłka bo dalej mi się nie chce jeździć :twisted2:

 

 

teoretycznie nie mozesz, a na przegladzie jak sie upra to nie przepuszcza jak bedziesz mial tylko pekniety zderzak albo dziurawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam! WIesz zasadniczo mozesz jezdzic no bo na zurzycie paliwa i na aerodynamike nie wplywa!! :D :wink: Ale jak cie policja zatrzyma i sie doczepi to oczywiscie zabieraja ci dowodzik wtedy dostajesz super papierek na przeglad! Zadkladasz wtedy szybciutko zderzak jedziesz na przeglad placisz 160zl i sprawa wraca do normy!! Acha i jeszcze czas wyczekany w kolejkach po odbior dowodu!! Takze daj se spokoj chyba :?

Wiem co to znaczy sie z naszymi niuniami rozstac na kilka dni!! ale niestety trzeba :D :wink: :lol: :dance:

BMW a to dobre jest!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to nie wiem, jak to wygąda w E36, ale jeżeli tak samo, jak w E34, gdzie zderzak jest tylko plastikową przykrywką prawdziwego zderzaka, to chyba dałoby sie władzy wytłumaczyć. Nawet nie ma na nim rejestracji.
Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
WItam! WIesz zasadniczo mozesz jezdzic no bo na zurzycie paliwa i na aerodynamike nie wplywa!! :D :wink: Ale jak cie policja zatrzyma i sie doczepi to oczywiscie zabieraja ci dowodzik wtedy dostajesz super papierek na przeglad! Zadkladasz wtedy szybciutko zderzak jedziesz na przeglad placisz 160zl i sprawa wraca do normy!! Acha i jeszcze czas wyczekany w kolejkach po odbior dowodu!! Takze daj se spokoj chyba :?

Wiem co to znaczy sie z naszymi niuniami rozstac na kilka dni!! ale niestety trzeba :D :wink: :lol: :dance:

 

Przegląd za jedną rzecz nie kosztuje 160 zł!! Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Taki przegląd kosztuje 20 czy 30zł a odbiór dowodu jest po jakimś tygodniu w wydziale komunikacji bez dłuższego czekania. A na ten tydzień dostajesz pokwitowanie i nadal możesz się poruszać samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki! Masz racje przeglad moze i faktycznie taniej kosztuje troche mnie ponioslo :D Ale i tak szkoda zachodu!! Jak uwazasz!! Wiesz tu chodzi o to ze nie mozesz miec ostrych krawedzi (tak twierdzi policja) a tu na forum wlasnie ktorys z kolegow mowil ze prawdopodobnie pod zderzakiem znajduje sie wzmocnienie zderzaka wiec tam nie powinno byc ostrych krawedzi i mozesz jezdzic!! Mojemu kumplowi zabrali dowod ze mial lekko ukruszona lampe!! i mial duzo bujania sie z tym!
BMW a to dobre jest!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kumpla ktory ma oczywiscie lakiernie!! Moge zadzwonic do niego tylko opisz co trzeba tam pomalowac!! badz pokleic!! Ja mieszkam na Tarchominie!! Daj cynke moze sie da cos zrobic!!

 

To prześlę ci zdjęcia to sobie opatrzysz i może się spotkamy.

Mam kolezankę na tarchominie :o

 

Zderzak jest urwany z jednego uchwytu i pęknięty w jednym miejscu.

 

A do działu polecane warsztaty zagladałem i ...... nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.