Skocz do zawartości

lekkie "gruchotanie" po wlaczeniu "Drive" w automacie


romanoitaliano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i prosze o pomoc!!!...

Ostatnio zauwazylem dziwne, lekkie "gruchotanie" po wlaczeniu Drive w automatycznej skrzyni biegow... :( Oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze po wlaczeniu skrzyni w pozycje Drive lekko zmieniaja sie obroty silnika, ale teraz daje sie slyszec chropowaty dzwiek, nieregularny, czasem uastaje, ale najczesciej, po przejechaniu kilkunastu kilometrow, kiedy zatrzymuje sie na np. swiatlach slysze lekkie gruchotanie, ktore ustaje gdy ruszam... Niknie rowniez wtedy, gdy wlacze skrzynie w pozycje "P" lub "N". Poza tym nie ma zadnych problemow ze skrzynia, jazda jest plynna, bez problemu dziala w pozycji Manual. Auto ma przejechane 140K. Czy Ktos juz spotkal sie z takim przypadkiem? Badalem samochod na kompie, zadnych bledow nie wykazalo! Prosze o sygestie!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minelo pare dni od ostatniego postu a ja nie moglem sie w zaden sposob ustosunkowac do mojej ostatniej deklaracji... Nie wiem czy cieszyc sie czy nie, ale objawy po prostu ustaly, wsluchuje sie jak opetany, raz wydaje mi sie, ze cos tam slysze innym razem nic, zero :?: a przeciez slychac bylo wyraznie... :mad2: nie wiem, nie wiem juz co o tym myslec? Jedyna rzecza jak zrobilem, to uzupelnilem stan plynu w chlodnicy, bo bylo duzo za malo :D , kupilem auto stosunkowo niedawno i wydawalo mi sie, ze plywak ma nie wychodzic poza obrzeze gwintu. Czyzby to mialo jakis wplyw??? Nie sadze. Niemniej jednak bardzo Wam dziekuje za Wasze sugestie, na teraz jestem nieco zawieszony. Pozdrawiam serdecznie!!!! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.