Skocz do zawartości

e46 2.0 M52TU .KIPESKA INSTALACJa GAZOWA


konrdzik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam taka instalacje , spisane z homologacji:

1.Reduktor-tomasetto

2.Zawór gazowy-tomasetto

3.STEROWNIk STAG 300 PLUS

4.WTRYSKIWACZE APIS

 

Instalacje założyłem w kwietniu 2011 roku.Autko smigalo jako tako w okresie letnim jak bylo cieplo.Jak tylko pokazalo sie temperatura okolo 10 stopni zaczely sie problemy z gazem.Autko po przelaczeniu na gaz (mam ustawione na 40 stopni) zacczyna wariowac, buda sie trzesie , czuc na postoju jak budą ktoś by trząs, natsepnie po nagrzaniu silinka do okolo 90 stopni przechodza trzęsiawki a zaczyna sie nastepna faza podczas przyspieszania , dodawania gazu -przerywa jak by nie dostalam gazu .Czasami autko potrafi chodzic nie rowno np. na 5 cylindrow ( kilka sekund i przechodzi) .Temat napsialem teraz z tego powodu iż zaczyna sie pogoda jesienna i problemy wracaja z przed roku w okresie letnim bylo ok.Oczywiscie u gazownika bylem ktory wkolo cos grzebie i nie skutkuje nic ta jego naprawa.Prosze o sensowna pomoc .Z tego przewalilem na forum to nikt nie ma takich wtryskiwaczy , montuja je ale w innych autach .Ja jako laik do instalacji wstepnie stwierdzam SLABĄ LISTWE WTRYSKIWACZY, ale może niech sie fachowiec wypowie.

KONTAKT : 511-011-655
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż jak masz to zrobione (zdjęcia). A odnosząc się do Twojej wypowiedzi, o wtryskiwaczach, to nie są to super wtryski, ale też nie jest to ostatni shit. Reduktor tomasetto zapewne alaska, nadaje się do 90-100KM, a Ty masz 150KM. Po za tym zapewne kłania się stojenie i być może inne błędy montażowe. Zmień majstra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze nie ma co pokazywac .Wszystko mam na wierzchu, ale fotki zrobie i wrzuce dzis wieczorem.Po drugie nawet podczas przelaczania na gaz autko potrafi zgasnac , moj majster moge stwierdzic ze nie potrafi ustawic instalacji.Moze ktos poleci konkretnego majstra z wojewodztwa mazowieckiego, pochodze spod Łomzy.
KONTAKT : 511-011-655
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem zostal rozwiązany .Koszt poprawki instalacji (u toudiego ) , koszt 250zl , nowe świece v20 line koszt 90zl ( a kupiłem niedawno swiece v30 line po 35zl za sztuke , moge odsprzedac)i autko śmiga pieknie na gazie , bez żadnych szarpan i roznych niedogednien które wystepowały przed modernizacja instalacji gazowej.
KONTAKT : 511-011-655
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.