Skocz do zawartości

BMW E39 2.0 98 SEDAN NIE MA GLOSU W GLOSNIKACH


ciasto21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Mam problem z radiem bissnes a mianowicie nie ma glosu w glosnikach.Radio dziala tzn wybiera stacje, wszystko dzial oprocz glosu.Radio wyjmowalem i sprawdzalem okolo 8 innych radi bez rezultatu- brak glosu. Sprawdzalem bezpieczniki w bagazniku i w schowku wszystko jest ok. Powinno grac ale nie gra odpinany akumulator na godzine celem resetu, nadal nic .Nie mam juz pomyslow moze ktos mi podpowie co robic :cry2: . Pozdrawiam

BMW - marka stworzona dla radosci z jazdy

Bardzo Madry Wybor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwarcie do masy masz może na kablach głośnikowych lub przerwe na kablach sprawdziłbym na początek ciągłość kabli oraz wtyczke dobrze obejrzał.Wcześniej było ok?Może ktoś grzebał coś wcześniej.

Głupcem jest ten kto przecenia sam siebie...

M.]@Ř¥

Moja e36 http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=189558

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwarcie do masy masz może na kablach głośnikowych lub przerwe na kablach sprawdziłbym na początek ciągłość kabli oraz wtyczke dobrze obejrzał.Wcześniej było ok?Może ktoś grzebał coś wcześniej.

 

 

Tak, wczesniej bylo ok po prostu wlaczylem radio i cisza zero glosu .Nie mam pojecia co sie stalo ale sprawdze kabelki i zobaczymy dzieki za podpowiedz

BMW - marka stworzona dla radosci z jazdy

Bardzo Madry Wybor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
PANOWIE NO NIKT NIE MIAL PODOBNEGO PROBLEMU :norty: ?????? JAKIES PRZEMYSLENIA ,POMYSLY ,MILE WIDZIANA KAZDA PODPOWIEDZ

!!!!! :mad2:

OK zamykam temat problem rozwiazany :cool2:

 

Problemem okazal sie kabel, uszkodzony umieszczony pomiedzy przegroda a mocowaniem tylnych pasow bezpieczenstwa :cool2:

Edytowane przez ciasto21

BMW - marka stworzona dla radosci z jazdy

Bardzo Madry Wybor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zeby nie zakladac nowego tematu podepne sie pod ten ... przelecialem forum jest od holery o kostkach iso itd. ;/ Przełozylem kable w kostce na wszystkie sposoby sprawdzalem na "krotko" kable odrazu do kostki bez tej "przejciowki" z bmw na radio normalne i dalej nic. Problem mam mianowicie taki kiedy podpinam radio JVC mam oryginalnie buisness z CD ale nie ma sterowania subwoferem dlatego zdecydowalem wymienic radio dziala w sensie wlacza sie, stacje wybiera plyta kreci wszystko ok, poza GLOSEM... brak glosu w glosnikach... 0 szumu radio na 100%dzial podlaczalemw innym aucie jak podlacze spowrotem bmw radio wszystko jest OK; sprawdzalem wg. zdjecia http://elektron.pol.lublin.pl/users/djl ... le/oem.htm z bmw kable zrobilem wg tego opisu dalej nic. ;/ juz nie wiem w co udezac mial ktos kiedys taka sytuacje? ;/ :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.