Skocz do zawartości

e39 3.0iA wymiana oleju w skrzyni łódź?!


adam.gaweda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wiem że temat wymiany oleju w skrzyni jest oklepany już z każdej strony, ale właśnie się przymierzam do wymiany u siebie w aucie i postanowiłem założyć nowy wątek bo może coś się w łodzi zmieniło; powstał jakiś nowy warsztat godny polecenia itd. Wiem że sporo ludzi poleca warsztat na św. Teresy, czy nadal można tam z czystym sumieniem jechać? Jestem ze Zgierza więc im bliżej tym lepiej... Przy okazji- zależy mi na wymianie całego oleju a nie tylko częściowej wymianie- jaki jest koszt na chwilę obecną takiego zabiegu (olej + filtr + usługa).

Czekam na sugestie i polecone warsztaty :cool2:

najpiękniejszy dźwięk na świecie- R6 w BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za namiary,

właśnie napisałem do nich maila o orientacyjną wycenę i czas realizacji, zobaczymy co odpowiedzą!

kawałek do przejechania jest ale po ich relacjach widać że raczej fachowo podchodzą do pracy... chyba niejedno ASO mogliby zawstydzić :mrgreen:

najpiękniejszy dźwięk na świecie- R6 w BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kolego ja do Zgierza jezdze na Kasprowicza tam chlopaki zajmuja sie tylko Bmw.Sa bardzo dobrzy ja u nich serwisuje juz 4 lata Basie i jestem zadowolony.Co do skrzyni moga ci wymienic olej ale nie biora odpowiedzialnosci co dalej bedzie sie dzialo ze skrzynia to samo mi powiedzieli w Lodzi na Teresy 41.To sa 2 bardzo dobre warsztaty jesli chodzi o Bemki.Moge ci podac numer telefonu do Zgierza. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden zakład nie weźmie odpowiedzialności za samą wymianę oleju - ilość syfu, który zostanie ruszony nowym olejem może skutecznie uszkodzić skrzynię.

Odpowiedzialność wezmą zakłady, które skrzynię w części rozbiorą i umyją. Wtedy wszystko powinno grać. W samym konwerterze zostaje masa oleju, który nie zejdzie przy spuszczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, to co panowie, odradzacie wymianę, bo ja generalnie zdecydowałem się na nią na podstawie wcześniej przeczytanych różnych tematów na forum i byłem przekonany że jest to jedyna słuszna droga... jak świerzy olej może zaszkodzić skrzyni? nie mam zamiaru tutaj nikogo obrażać ani negować opinii ale to troche tak jakby ktoś mi powiedział żebym w silniku nie wymieniał oleju?! (jaki syf w skrzyni może naruszyć nowy olej a którego nie tknie ten stary?)
najpiękniejszy dźwięk na świecie- R6 w BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.