Skocz do zawartości

Brak kontrolek ładowania i ciśnienia oleju po swapie na m20b


Bunia 325i

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jestem tu nowy i chciałbym sie dowiedziec paru rzeczy,mianowicie kupiłem niedawno bunie zeswapowaną na 2.5 z 1.8 i teraz jest problem po podłączeniu wszystkich kostek silnik nie kręci i nie ma kontrolki ładowania i ciśnienia oleju.Wie ktoś co to może być z góry dziękuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne masz źle podłączone kabelki silnika do wiązki budy.

 

Najlepiej lecieć schematem z e30.de - przynajmniej mi działa. Czasami tylko kolory kabelków mogą być inne i to najczęściej po stronie budy. Leć po prostu po pinach a te najważniejsze kabelki poznasz po grubości - są grubsze od innych i ich kolory zazwyczaj się zgadzają. Pompa paliwa ma czasem tylko zamiast zielono-filetowego kabelka filetowo-czerwony od strony budy.

Poza nim łączysz czarno-żółty z czarno- żółtym i zielony z zielonym - powinno kręcić.

Reszta czujników masz na e30.de

 

Grr... zaspany byłem, nie doczytałem ż echodzi o M20 a nie M50 ;) Niemniej nie zaszkodzi sprawdzić kabelki bo też rózniły się czasami nieznacznie ... i posprawdzaj wszystkie masy czy ma.

Every weapon needs a master.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem dzisiaj z samego rana i nic :mad2: ,zrobiłem nawet dodatkową mase i dalej nic.możesz mi powiedziec bo jest jeszcze jeden problem ponieważ mam wiązke z e34 nowszą i tam powinien być check panel i może to być właśnie wina tego?Jeżeli tak to czy można to jakoś z mostkować bez tego panela tzn zrobić jeden obwód?

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.