Skocz do zawartości

F06: nowa Gran Coupe


miketcho

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Koledzy. Strasznie mi się zacęła podobać nowa Seria 6 Gran Coupe. Czy ktoś na Forum już ją posiada, albo miał okazję się nią przejechać? Proszę o relacje, opinie, wrażenia. Na youtubie już są kilka filmików z testami przyszłej M6 Gran Coupe, jak np. to wideo: http://www.youtube.com/watch?v=bgOEQZff_tE. Myślę, że to będzie bardzo ciekawy konkurent CLS-a 63 AMG i S7 (jeżeli nie pojawi się wersja RS7). Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, oglądałem i co tu dużo pisać, fura dla wybranych, już nawet nie pamietam ile kosztowała, wykończenie rewelka, na żywo wyglada bosko,z tyłu dużo miejsca i co najważniejsze-bałem się że straci swój agresywny charakter, ale i tak jak bym miał tyle siana wybrał bym coupe, teraz z filmiku już wiem jak mruczy, jedyny mankament jaki znalazłem to taki że odkleiła się uszczelka od słupka w jednym miejscu :mad2: mysle że ktoś ma juz ten model ale wątpie żeby się pochwalił na forum, zresztą widać to po galerii szóstek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa 6er jest przepiękna, ale jednak swoje kosztuje :)

Co do jazdy testowej - skocz do salonu BMW,umów się na jazdę próbną. Ja w przyszły wtorek daję moją 6 do serwisu,w tym czasie może uda się pojechać na testy nową 6 :)

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/574564_10151188581562269_1973040953_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak o na własną rękę raczej Ci nie dadzą, będzie jechał z Tobą pracownik BMW na fotelu pasażera - z tym problemu na pewno nie będzie,selekcji raczej nie ma. Jazda będzie trwała pewnie z 20-30 minut,chyba że będziesz chciał coś jeszcze posprawdzać. Dla niektórych klientów wchodzą też takie opcje jak podstawienie auta na cały weekend. Jakiś czas temu jeździłem 740d f01 przez weekend. Podstawiają auto pod dom, po weekendzie odbierają,a jeszcze zapraszają Cię do jakiejś restauracji,wiesz...taka zachęta żeby kupić te auto :P Trzeba do nich napisać, podać dane,które sobie zażyczą i oni sobie pewnie sprawdzają przeróżne rzeczy i wtedy jest decyzja czy dostaniesz auto i ewentualnie kiedy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś z rok temu kolega z koleżanką przejeżdżając koło salonu Mercedesa postanowili wstąpić obejżeć E-klasse .W salonie szybko podszedł do nich pracownik i zapytał czy są zainteresowani .Gdy usłyszał że tak (co nie było prawdą )to zaproponował jakieś ciasta kawkę i ankiete do wypełnienia. W ankiecie na początku były dane kontaktowe a potem dlaczego właśnie Merc i takie tam pierdu pierdu. Po wypełnienu ankiety kolega chciał cały czas trzymać fason i poprosił o kalkulacje interesującej go opcji. Gdy zrobili już wycene (grubo ponad 200 000PLN) podziękował i powiedział ze sie zastanowi. Po jakimś tygodnu tel. z Mercedesa czy już podjął decyzje .Kolega troche zaskoczony jak i zakłopotany aby wybrnąć z sytyłacji naściemniał że zastanawia sie jeszcze nad BMW i tam np.za trzy dni bedzie miał udostępniony samochód do przetestowania. Mija trzy dni znów tel.z Mercedesa i pytanie jak przejażdżka samochodem konkurencji? Kolega zanim zdążył cokolwiek odpowiedzieć usłyszał od pana z salonu że mają dla niego przygotowanę E-klasse do przetestowania na cały weekend :cool2: Oczywiście skorzystał i choć nie kupił E-klassy to pare miesięcy pózniej kupił u nich nową C-klasse w cupecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.