Skocz do zawartości

STUKI W ZAWIESZENIU, DRGANIA 530d E60 2003r.


prezes1992

Rekomendowane odpowiedzi

( mod: piszę tutaj z racji dużo większej popularności działu, a sprawa jest dosyć pilna ; )) )

 

Panowie, mam ostatnio problem w swojej 530d E60 ze stukami w przednim zawieszeniu bądź w przekładni przy podjeżdżaniu pod krawężniki, czy też przejeżdżaniu przez studzienki. Nie jestem w stanie określić co hałasuje i co powoduje lekkie drgania kierownicy w przedziale prędkości 110-130...

Moi miejscowi mechanicy niestety nie są w stanie mi pomóc..

Dlatego prosiłbym o podanie namiarów na dobrego fachowca znającego się na zawiasach w BMW i przekładniach kierowniczych.

Z góry wielkie dzięki za pomoc ; )

BMW E60 530D SEDAN 2003r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeśli nie za daleko, to polecam warsztat BMW w Robakowie koło Luzina-to za Wejcherowem-troche ciasnawo dużo beemek stoi, gość bardzo sensowny, ponoć pracował kiedyś w serwisie BMW i zjadł na nich zęby, a ceny konkurencyjne.

Tel. 602157675

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeśli nie za daleko, to polecam warsztat BMW w Robakowie koło Luzina-to za Wejcherowem-troche ciasnawo dużo beemek stoi, gość bardzo sensowny, ponoć pracował kiedyś w serwisie BMW i zjadł na nich zęby, a ceny konkurencyjne.

Tel. 602157675

Pozdrawiam.

 

Właśnie tak też uczyniłem ; )

Umówiłem się już na wizytę do "serwisu" BMW w Robakowie do p. Kwiatkowskiego.

Przy okazji usunę klapki z kolektora i zmienię olej w skrzyni automatycznej.

 

pzdr ; )

BMW E60 530D SEDAN 2003r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok-daj znać ile Cię skasował za wymianę oleju w skrzyni? Mi zaproponował wraz z olejem i całą miską i uszczelnieniem(bo tak ponoć się własciwie powinno wymieniać) 1300pln-też się wybieram do niego oraz na tylne wachacze i klocki.

Gość jest bardzo miły i wszystko tłumaczy, nie naciąga-powie co trzeba, a co można odpuścić-napewno zaproponuje herbatkę, albo kawkę, atmosfera bardzo przyjazna-może też chcieć zmienić ramki od tablic na swoje-jesli chcesz z nim dobrze żyć, to zmień hehe:). Rozwaliło mnie to, że gostek "przyjmuje" klienta zawsze schludnie ubrany-widać że PR ma opanowany hehe:)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.