Skocz do zawartości

BMW 120d 163 km Poznań WBAUG51095JU06091


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.Jestem tu nowy i szukam auta dla mojej żony.Jeśli moglibyście rzucić fachowym okiem na ten egzemplarz i wstępnie go ocenić będę bardzo wdzięczny.Nr win na razie nie mam.Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.pozdrawiam

http://otomoto.pl/bmw-120-163km-salon-xenon-automat-cudo-C24928191.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane pojazdu

Art.

 

Wartość

Numer podwozia WBAUG51095JU06091

Kod typu UG51

Typ 120D OL (EUR)

Typoszereg E E87 ()

Seria 1

Rodzaj konstrukcji SH

Układ kierowniczy LL

Drzwi 5

Silnik M47/T2

Pojemność skokowa 2.00

Moc 120

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor BLACK SAPPHIRE METALLIC (475)

Tapicerka DRUCKSTOFF SPORTY/ALASKAGRAU (AGA1)

Data prod. 2004-10-08

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Dummy-SALAPA

S205A AUTOMATIC GETRIEBE Automatyczna skrzynia biegów

S226A SPORTLICHE FAHRWERKSABSTIMMUNG Sportowe dostosowanie podwozia

S249A MULITFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S2KCA LM RAEDER V-SPEICHE 141 BMW light alloy wheel, V-spoke 141

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S442A GETRAENKEHALTER Uchwyt do napojów

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S488A LORDOSENSTUETZE FAHRER/BEIFAHRER Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S507A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control z tyłu (PDC)

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat

S563A LICHTPAKET Pakiet oświetlenia

S5DCA FONDKOPFSTUETZEN KLAPPBAR Zagłówki w siedzeniu tylnym składane

S662A RADIO BMW BUSINESS CD Radio BMW Business CD

P7RPA ADVANTAGE PAKET Pakiet Advantage

P7RTA PAKET DYNAMIC + COMFORT Pakiet Dynamic + Comfort

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S993A MODELLJAHRESCODE Kod dla roku modelu w numerze FG

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S321A EXTERIEURUMFAENGE IN WAGENFARBE Zakr. wyp. zewn. w kolorze pojazdu

S411A FENSTERHEBER,ELEKTRISCH VORN/HINTEN Siłownik szyby elektryczny przedn/tylny

S4AGA INTERIEURLEISTEN TITAN MATT Listwy wewnętrzne tytanowe matowe

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto fajnie wygląda, raczej nie ma się do czego przyczepić.. Jedynie co to że ten egzemplarz, w tym zestawieniu kolorystycznym jest trochę "smutne"...

Jeśli autem ma jeźdźić kobieta może trochę narzekać , bo podłoga i generalnie dół deski plus boczki auta są w kolorze jasnym szarym. Osobiście uważam że to wnętrze jest najgorsze do BMW , kolor szary nie ma takiego "wyrazu" jak czerń czy beż, czy jeszcze inne np. rude fotele + czarna "reszta" . Jednocześnie trochę ciężkie w utrzymaniu, brudzi się chyba bardziej niż beż, przynajmniej z doświadczenia z tym kolorem wiem że przy dużych przebiegach gdzieś w oklicy pedałów tapicerka tak się zabrudza że ciężko ją nawet wyprać jakimiś mega mocnymi środkami... Poza tym tapicerka foteli jest trochę "plastikowa" , boki fotela to nie jest skóra tylko taka ni to skaja ni to ekologiczna skóra...także nieraz zdziera się na brzegu fotela kawałkami po 0,5 - 1 cm. No ale decyzja należy do Ciebie, sam kolor to oczywiście kwestia gustu ;)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawiają dwie rzeczy :mrgreen: :

 

- gdzie jest oryginalna fabryczna rozpórka;

 

- czego brakuje z zbiorniczkiem płynu do wspomagania bo gwint wystającej śruby wygląda na świeży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mnie zastanawiają dwie rzeczy :mrgreen: :

 

- gdzie jest oryginalna fabryczna rozpórka;

 

- czego brakuje z zbiorniczkiem płynu do wspomagania bo gwint wystającej śruby wygląda na świeży.

Jedynka w tym roczniku nie miała rozpórki zauważ że nie ma też okrągłej zaślepki w podszybiu gdzie rozpórki się "schodzą" i są przykręcane do karoserii w podszybiu, owy świeży gwint za zbiorniczkiem to sześciokątny bolec który skupia przewody masowe i mocuje je do karoserii, widzę że dużo wagarowałeś i nie byłeś na wielu ważnych lekcjach e87 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mnie zastanawiają dwie rzeczy :mrgreen: :

 

- gdzie jest oryginalna fabryczna rozpórka;

 

- czego brakuje z zbiorniczkiem płynu do wspomagania bo gwint wystającej śruby wygląda na świeży.

Jedynka w tym roczniku nie miała rozpórki zauważ że nie ma też okrągłej zaślepki w podszybiu gdzie rozpórki się "schodzą" i są przykręcane do karoserii w podszybiu, owy świeży gwint za zbiorniczkiem to sześciokątny bolec który skupia przewody masowe i mocuje je do karoserii, widzę że dużo wagarowałeś i nie byłeś na wielu ważnych lekcjach e87 :mrgreen:

 

:cool2: :cool2: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nadrabiam zaległości, i faktycznie przeglądnąłem mobile (mało ofert) ale od 06r chyba na stałe zawitały rozpórki.

 

 

Radzio.rafal za Twojego fachowca to się nie uważam i szczerze mówiąc nie życzę sobie żartów od "świeżaka" tutaj na forum z mojej skromnej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dziękuje wszystkim fachowcom na forum za odpowiedzi i podpowiedzi.Wszytko czytam uważnie..A może ktoś z was mieszka w pobliżu i mógłby spojrzeć na auto z bliska i ocenić stan?Ja mieszkam we Wrocławiu i mam w sumie kawałek.Tak czy siak,będę dzwonił i wypytam o szczegóły.Pojadę sprawdzę lakier miernikiem i jeśli wszystko będzie grać zabieram auto do serwisu na inspekcję.Jeśli tylko dostanę jakieś nowe info dam znać.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nadrabiam zaległości, i faktycznie przeglądnąłem mobile (mało ofert) ale od 06r chyba na stałe zawitały rozpórki.

 

 

Radzio.rafal za Twojego fachowca to się nie uważam i szczerze mówiąc nie życzę sobie żartów od "świeżaka" tutaj na forum z mojej skromnej osoby.

 

 

 

"szymon-o" , ja nie drwiłem absolutnie z "naszych" fachowców , jestem tu świeży to fakt chociaż z marką BMW związany kilka lat... ale mówiłem to zdanie w bardzo pozytywnym znaczeniu, sam szukam auta i bardzo mi pomaga forum właśnie i wszyscy ludzie którzy tutaj się udzialają , uważam ich za fachowców właśnie i to takich przez duże F. Jeśli to Cię uraziło to przepraszam, nie miałem zamiaru nikogo obrażać.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.