Skocz do zawartości

Baur 323 do kupienia


Elwis

Rekomendowane odpowiedzi

Jest do kupienia taki baur, rocznik 1981, gość twierdzi że auto jest w stanie 4+. Jest do poprawienia purchel na masce i na tylnim błotniku, reszta stan bdb. Woła za ten samochód 9500zł. Jakie macie uwagi nt ceny i wersji tego samochodu?? Ewentualnie na co powinienem zwrócić uwagę jezeli chodzi o oględziny E21??

~~Oby nasze dzieci miały bogatych rodziców~~

Pozdrawia Elwis

E34 525tds '95 touring executive

http://stud.wsi.edu.pl/~elwis/e34bok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musowo kielichy i podłuznice, z przodu jak otworzysz maske okolice nabicia numerow (nie dlatego ze niby przebite tylko tam je zrzera). Nastepnie podłoga czesci pasazerskiej i bagaznik. Dobrze swiec latarka bo dzior obok kielicha czesto nie widac. Podszybie przednie trzeba dokladnie zobaczyc. Dobrym testem jest zlanie go duza iloscia wody pod duzym cisnieniem znane mi sa przypadki zalewanie schowka (wielkosci bagaznika w maluchu) i podłogi od strony pasazera.

Sprawdz cała elektryke i musowo wentylator czy nie wyje (drazni jak ...) tzn powlaczaj wszystko co sie da. A reszta wiadomo jak kazdy inny samochód. Czesta usterka sa wykace dyfry (łozyska) i wyrobione mechanizmy zmany biegów. Zreszta skrzynie tez bywaja zuzyte a czesci sa drogie do Getragów.

Najgorzej w e21 jest z blacha i elektryka wiec na to trzeba bardzo duzo uwagi. Czesci dostaniesz bez jakich kolwiek problemów ale 323i jest wyraznie drozsza od pozostałech drajerków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest jak na baura bardzo wg mnie niska. Ja za swoja 320 z 76r dałem 7tys. I szybko sie przekonałem ze jest do pełnej kapitalki zarówno blacha jak i silnik.

W niemczech baur osiaga ceny dochodzące do 10tys euro. Pełny cabriolet z firmy Lumma nawet 13tys euro.

Ja swojego reksia sprzedam (jak sie znajdzie amotor ale nie zamierzam sie go pozbywac) za około 4 tys euro (ponizej tej kwoty nawet nie zamierzam brac oferty pod uwage).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.