Skocz do zawartości

M5 F10 - subiektywne wrażenia z jazd


moreti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Jak tylko będzie czas to ja się piszę :))) super sprawa

 

xoskix - czy juz dokladnie wiesz kiedy odbierzesz auto? czekamy na zdjecia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
tak masz racje jet to inny system niz w f10/11 do 2012 30 czerwca produkcji- sprzedawca przedstawil mi nowa navigacje na komputerze i chcialem to zamowic ale bylo juz zapozno i @#$@#!# teraz przez to niemam zadnej nav. to troche boli:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
tak masz racje jet to inny system niz w f10/11 do 2012 30 czerwca produkcji- sprzedawca przedstawil mi nowa navigacje na komputerze i chcialem to zamowic ale bylo juz zapozno i @#$@#!# teraz przez to niemam zadnej nav. to troche boli:/

 

Przepraszam ale co Ciebie teraz Maja boli? Gdy zamawiales samochod to w temacie ktory sam zalozyles wszyscy mowilismy jednym glosem ze nawigacja z duzym ekranem w samochodzie za 300k to obowiazek a Ty na to ze 10k za navi to fanaberia. Sam pisalem o "pipku" przyczepionym do szyby (przenosna navi) co nie robilo na Tobie wrazenia. Co sie stalo ze zmieniles zdanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
tak masz racje jet to inny system niz w f10/11 do 2012 30 czerwca produkcji- sprzedawca przedstawil mi nowa navigacje na komputerze i chcialem to zamowic ale bylo juz zapozno i @#$@#!# teraz przez to niemam zadnej nav. to troche boli:/

 

Przepraszam ale co Ciebie teraz Maja boli? Gdy zamawiales samochod to w temacie ktory sam zalozyles wszyscy mowilismy jednym glosem ze nawigacja z duzym ekranem w samochodzie za 300k to obowiazek a Ty na to ze 10k za navi to fanaberia. Sam pisalem o "pipku" przyczepionym do szyby (przenosna navi) co nie robilo na Tobie wrazenia. Co sie stalo ze zmieniles zdanie ?

 

 

:) no i was posluchalem dodalem nav i inne dodatki pozniej chcialem zmienic tzw. opoznic produkcje z powodu nowego systemu Nav i zostalem na lodzie - bez nav. Znajomy powiedzial abym zrobil nowe zamowienie a ta zaliczka przepada. Zaliczki nie bylo duzo 5% wartosci auta ale co strace podwojna nav:) i to czekanie 3 m-ce.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

no 1 sztuka jak cos bedzie bardzo widoczna w naszym kraju - jak zobaczysz bialy 535xd bez NAV to 99% - maja:):)

 

ok powracamy do tematu - czekamy na relacje zjazd M5 przez xoskix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moreti gdzie można zamówić jazdę testową M5? Może we wrześniu bedę w Monachium to mógłbym skorzystać ;)

 

All masz tu - http://www.bmw-welt.com/web_rb/bmw-welt/en/bmw_welt/bmw_on_demand/overview.html

za najem od 17.00 do 9 rano next day placisz 210 EUR za M5. + paliwko - w cenie 450 KM - bardzo OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie panowie, niestety nie udało nam się przejechać ring taxi F10 M5 :( - powodem był przesyt rezerwacji, tj: trzeba było dwa tygodnie wcześniej sobie rezerwować termin i cholera któż to wiedzieć miał :(

 

Tak czy siak widziałęm już w Polsce na blachach WSC piękną niebieską F10 M5, kozak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej okolicy kręcą się już dwie M5, czarna i niebieska. Wyglądają super, na razie chyba na dotarciu, bo powoli się turlają. Dziś stałem obok na światłach, miałem otwarty dach, praktycznie cisza, nic nie słychać, trochę szkoda. Przy ruszaniu dźwięk jak e90 335i.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Car and driver przedstawil test 3 odwiecznych rywali S6 AMG i M5 zobaczcie sami

 

http://www.bmwblog.com/2012/07/22/cd-test-drive-2013-bmw-m5-vs-2012-mercedes-benz-e63-amg-2013-audi-s6/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Car and driver przedstawil test 3 odwiecznych rywali S6 AMG i M5 zobaczcie sami

 

http://www.bmwblog.com/2012/07/22/cd-test-drive-2013-bmw-m5-vs-2012-mercedes-benz-e63-amg-2013-audi-s6/

 

Zczytałem, nie wiem, co mysleć o tym teście - wyglada na tendencyjny i mał orzetelny - pomiary do 60 i do 100 a do 130 - 13 do 16 sekund? a na 1/4 mili to samo? do tego punktacja subiektywna i porównanie S6 a nie czekanie na RS6 - rywalem M5 jest RS a nie S ;-) Nikt nie porównuje S5 do M3, a RS5 do M3, etc. Słabe generalnie. Ale jesli im wyszło w nowym dilniku S6 3,7 do 60 mil - to ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No wlasnie gdzie S6 do AMG czy M5 - przekupiona gazeta musiala dac taki a nie inny werdykt ale szacunek dla osiagow w S6( jesli sa to realne pomiary :)) W osiagach limuzyna/sport kroluje tylko jeden - :) M5

 

Moreti czy ty mas gdzies umieszczone swoje M3 zdjecia na forum - poszukuje white&black w b.dobrym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.