Skocz do zawartości

e30 335i silnik przerywa na zakretach


piotrmienko

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam drazniacy problem otoz przerywa mi silnik podczas driftowania, na poczatku podejzewalem iz chodzi tu o brak benzyny ze pompka nie zalapuje paliwa ze zbiornika ale po malej modyfikacji zbiornika i wymianie pompki na zewnetrzna 4-barowa problem dalej wystepuje, pozniej podejrzewalem przeplywke, podmienilem na druga i dalej to samo, wszystko wskazuje na to ze gdzies paliwa nie zalapuje. na pelnym zbiorniku to samo sie dzieje, wiec zbiornik odpada, przy jezdzie na wprost objawy nie wystepuja, jakies pomysly bo to dranstwo odbiera cala frajde z jazdy bokiem
GDYBY PAN BÓG POPIERAŁ PRZEDNI NAPĘD CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie mam pojęcia co się dzieje, ale powiem gdzie jakbym szukał problemu.

 

W dryfcie, silnik mocno uciska w jedną lub w drugą stronę (w lewo czy w prawo). POdejrzewam (ale nie wiem), że gdzieś albo przewód paliwa ugina się i ogranicza przepływ paliwa LUB, jakiś kabelek zwiera się z masą - też pomiędzy silnikiem lub obudową sprzęgła a samochodem.

 

Przewody paliwa łatwo śledzić - sprawdź tam gdzie przewody wchodzą do góry za lewym przednim kołem.

 

Ze zwarciem - trzeba popatrzeć na wiązki - lub podłączyć amperomierz w obwodzie do akumulatora i przejechać się i sprawdzić czy natężenie prądu skacze do góry podczas dryftu kiedy silnik przerywa.

 

powodzenia!

Uzależniony od 325iC

Zakochany w żonie

.....ja też jeżdżę E30 z wyboru!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.