Skocz do zawartości

Planuje zakup Cabrio i proszę o rady


Lopat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie, planuje na jesieni może i w zime zakup e30 cabrio, gdzie szukać, w polsce czy u germańców? jakie są największe problemy w cabrio i ogólnie wszelkie rady udzielcie. sam temat e30 jest mi znany, miałem turinga m40b18 teraz znajomemu z sedanem m40b16 pomagam walczyć ale cabrio jest mi zupełnie obce. z jakim mniejwięcej kosztem zakupu muszę się liczyć? i czy w ogóle z 10-12tys w kieszeni jest sens podchodzić do tematu?

(B)ędziesz (M)iał (W)ydatki... zdarza się! :)


http://www.surfbar.pl/ref=45216 Zarabiaj w sieci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy cabrio najwazniejsza rzecz to buda.

Cabrio jest mniej sztywniejsze nic coupe czy sedan i dlatego ważne aby auto nie miało dziwnych przeżyć.

Druga sprawa to dach. Ważne aby był szczelny i nie odpadał przy większych prędkościach.

Radził bym szukać tam gdzie są lepsze drogi.

Będziesz Mógł Więcej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Za 10-12 tyś nei kupisz idealnego cabrio, napewno coś bedzie do zrobienia. Ale nie kupisz też padaki. Po za znanymi miejscami w e30 to oczywiście pewna histria. Jeśli był bity to od razy widać po spasowaniu dachu i poszczególnych elementów. Kolejny kosztowany element to dach i mechanizm składania. Są to drogie elementy i tylko z ASO. W galeri masz koleg TAZUNIO, który ma bardzo ładnego bezdasznika, wiec dawaj do niego na PW i pytaj, on napewno coś powie wiecej...

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Przy cabrio najwazniejsza rzecz to buda.

Cabrio jest mniej sztywniejsze nic coupe czy sedan i dlatego ważne aby auto nie miało dziwnych przeżyć.

Druga sprawa to dach. Ważne aby był szczelny i nie odpadał przy większych prędkościach.

Radził bym szukać tam gdzie są lepsze drogi

 

mądre słowa - bierz je do serca.

 

Dach musi otwierać się i zamykać się bez problemowo. drzwi muszą się otwierać się i zamykać się porządnie. Jeśli samochód miał wypadek to zawsze po drzwiach czuć i słychać. Uszczelkami się nie przyjmuj, bo można je kupić i wymienić.

 

Robert

Uzależniony od 325iC

Zakochany w żonie

.....ja też jeżdżę E30 z wyboru!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.