Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy ktos zna ten samochód ?? To po pierwsze a po drugie jak to jest z tymi 3litówkami. Jak rozróżnić która ma 204 konie, a która 184? W jednych ogłoszeniach z 2003 roku jest 204, w innych zaś 184.

http://otomoto.pl/bmw-330-perelka-C24945810.html

Edytowane przez Polus88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

152000 km - zmień kryteria poszukiwania i zacznij wklepywać opcję powyżej 200 tys to znajdziesz dobre auto. Gdyby to miało 152000 kosztowałoby powyżej 40000 zł
PJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jak było cofnięte. W BMW przebieg zakodowany jest w kilku miejscach a jeśli był gdziekolwiek serwisowany to ostatni wpis pewnie będzie w systemie ale to pokażą tylko właścicielowi. Ma na bank + 100
PJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak rozróżnić która ma 204 konie, a która 184?

Najprościej i najpewniej po rozkodowaniu vinu :cool2:

Podejrzewam, że po wyglądzie samej jednostki można poznać, ale nigdy nie wnikałem.

 

PS

Ciekawe średnie spalanie :norty:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jak było cofnięte. W BMW przebieg zakodowany jest w kilku miejscach a jeśli był gdziekolwiek serwisowany to ostatni wpis pewnie będzie w systemie ale to pokażą tylko właścicielowi. Ma na bank + 100

 

Sorki za OT, ale kolego PJ widac ze wiesz jak sie cofa przebieg :wink:

 

http://otomoto.pl/bmw-330-m-pakiet-C24999045.html

 

no chyba ze to nie Twoja robota......?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zmieniamy temat wątku :mrgreen: .

 

Autko z tytułu:

 

- faktyczny przelot większy;

 

- prawy przód brakuje listewki w zderzaku;

 

- przód autka z zasady do weryfikacji czy "cuś" nie było demontowane itd.;

 

P.S. Ktoś ekonomicznie jeździ :norty: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktos zna ten samochód ?? To po pierwsze a po drugie jak to jest z tymi 3litówkami. Jak rozróżnić która ma 204 konie, a która 184? W jednych ogłoszeniach z 2003 roku jest 204, w innych zaś 184.

http://otomoto.pl/bmw-330-perelka-C24945810.html

 

rozpoznanie jest bardzo łatwe: 184 PS - skrzynia 5, 204 PS- skrzynia 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze +03.03 "Vin-owe" = 204 KM :wink: . Edytowane przez szymon-o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej PJ sprzedał auto handlarzowi :) sie porobiło :)

Na pewno :norty:. Miał problem ze sprzedażą głownie z powodu ceny, a komis daje zawsze najmniej więc nie sądzę aby je sprzedał.

 

Auto z ogłoszenia na pewno miało przygodę przodem,trzeba zweryfikować jak dużą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie komis tylko wystawiłem auto z takimi info z ciekawości jaki będzie odzew. Autu jutro pstryknie 260 koła i nadal jeździ!!!! :P

 

Jak nie miałem przebiegu w aukcji, telefon zadzwonił 5 razy ale po podaniu km od razu milkł. Nie ma co, będę jeździł bez ciśnienia sprzedaży, jak się sprzeda to fajnie bo odblokuję trochę siana a jak nie to nie. Zbyt dobre auto żeby za bezcen sprzedawać. 33 to i tak śrubki...

PJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie komis tylko wystawiłem auto z takimi info z ciekawości jaki będzie odzew. Autu jutro pstryknie 260 koła i nadal jeździ!!!! :P

 

Jak nie miałem przebiegu w aukcji, telefon zadzwonił 5 razy ale po podaniu km od razu milkł. Nie ma co, będę jeździł bez ciśnienia sprzedaży, jak się sprzeda to fajnie bo odblokuję trochę siana a jak nie to nie. Zbyt dobre auto żeby za bezcen sprzedawać. 33 to i tak śrubki...

 

Ciekawy eksperyment, podnoszenie ceny z ciekawosci co się stanie, hehe - jezeli go teraz sprzedasz będziesz miec satysfakcje i czyste sumienie ? nie lubimy takich kombinatorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie nie lub. Bzdurne myślenie narodu a jestem ciekaw czy zmiana przebiegu coś zmieni. Jak zacznie dzwonić telefon to coś to znaczy, zawsze moge udać głupa że zły przebieg w ogłoszeniu wpisałem. Zaczynam mieć to gdzieś.
PJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.