Skocz do zawartości

e46 328i 193KM radom WBAAM51000EZ45521


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Co myślicie o tej BMW ?

http://otomoto.pl/bmw-328-xsenon-navi-skora-harman-C24898849.html

Najgorsze jest to, że sprzedawca jest z Radomia i bardzo wiele osób odradzało mi kupno aut z radomia i sam jakoś takie miałem przeczucie że to jest zagłębie aut ale czy to prawda że tam nie kupować aut od sprzedawców ?

 

Przebieg oczywiście jest wyśniony... Z tego co czytałem w jakiś sposób przebieg prawdziwy BMW można sprawdzić w ASO BMW bo zapisany jest gdzieś tylko nie wiem gdzie, prawda to ?

Edytowane przez morarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe właśnie widzisz jestem ostrożny od kogo kupuję samochód... wiele osób kupiło tam auto i nie są zadowoleni. Ja tam nie wiem, nie kupywałem tam aut. Czasami są tam takie okazje, że wiadomo, że to szrot... Z gó*** bata nie ukręcisz :DD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczam rozkodowany VIN :

 

Art.

 

Wartość

Numer podwozia WBAAM51000EZ45521

Kod typu AM51

Typ 328I (EUR)

Typoszereg E E46 (4)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M52/TU

Pojemność skokowa 2.80

Moc 142

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor COSMOSSCHWARZ METALLIC (303)

Tapicerka STANDARDLEDER/SCHWARZ (N6SW)

Data prod. 1998-10-13

 

Składanie Wyposażenie

 

Nazwa (ETK)

S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy

S226A SPORTLICHE FAHRWERKSABSTIMMUNG Sportowe dostosowanie podwozia

S235A ANHAENGERKUPPLUNG,KOPF ABNEHMBAR Hak holowniczy ze zdejmowaną głowicą

S256A SPORT-/MF-LENKRAD/GESCHW.REGELUNG Kierownica sport./MFL/regul. prędk.

S403A GLASDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny, elektryczny

S415A SONNENSCHUTZROLLO FUER HECKSCHEIBE Roleta przeciwsłoneczna tylna

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S459A SITZVERSTELLUNG, ELEKTR.MIT MEMORY Elektryczna regulacja foteli z pamięcią

S465A DURCHLADESYSTEM System załadunku

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

 

Nazwa (ETK)

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S640A AUTOTELEFONVORBEREITUNG Instalacja pod montaż tel. uniwers.

S661A RADIO BMW BUSINESS Radio BMW Business (C43)

S672A CD WECHSLER 6-FACH Zmieniarka CD na 6 płyt CD

S674A HIFI-SYSTEM HARMAN/KARDON System HiFi Harman Kardon

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy/Austria

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S915A AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL Brak konserwacji pokrycia zewn.

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Nazwa (ETK)

S279A LM RAEDER/STERNSPEICHE 45 Obr. BMW, st. le. nie zd. do j. po uszk.

S305A FERNBEDIENUNG F.ZENTRALVERIEGELUNG Pilot do zamka centralnego

S411A FENSTERHEBER,ELEKTRISCH VORN/HINTEN Siłownik szyby elektryczny przedn/tylny

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy

S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku

 

 

O co w tym chodzi :

S279A LM RAEDER/STERNSPEICHE 45 Obr. BMW, st. le. nie zd. do j. po uszk. ??????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok a powiedzcie mi jak jest z BMW diesel podczas ruszania ? Bo mam wiele wątpliwośći czy trzeba dać w pi*** czy nie bo np. jeździłem dieslami ale takim słabszymi i żeby ruszyć z górki to masakra trzeba dać ostro w pi*** żeby ruszył. A jeździłem dużo VW Golf 2 benzyna wersja special 110 KM to delikatnie doda się gaz i rusza żwawo i dynamicznie. Jakie są wasze opinie na ten temat ?? Bo nie lubię jak muszę dodać ostro gazu a potem puszczać ten gaz... Mam nadzieję że zrozumieliście o co mi chodzi mnie więcej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o czym Ty piszesz? przecież w ogłoszeniu jest 328 benzyna :roll: miałeś chyba na myśli ruszanie pod górkę, a nie z górki.... w sprawnym bmw niezależnie od silnika puszczasz sprzęgło, z wyczuciem dodajesz gazu i gładko ruszasz :roll: jak w każdym innym sprawnym aucie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok a powiedzcie mi jak jest z BMW diesel podczas ruszania ? Bo mam wiele wątpliwośći czy trzeba dać w pi*** czy nie bo np. jeździłem dieslami ale takim słabszymi i żeby ruszyć z górki to masakra trzeba dać ostro w pi*** żeby ruszył. A jeździłem dużo VW Golf 2 benzyna wersja special 110 KM to delikatnie doda się gaz i rusza żwawo i dynamicznie. Jakie są wasze opinie na ten temat ?? Bo nie lubię jak muszę dodać ostro gazu a potem puszczać ten gaz... Mam nadzieję że zrozumieliście o co mi chodzi mnie więcej :)

 

 

kolega era " maluchów" "dużych fiatów" i polonezów dawno przemineła

dyzio ze względu na wyżśzy moment oraz że idzie z dołu nie wymaga dawania w pi... przy ruszaniu oczywiście jak auto jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
od kiedy 328i ma 150hp?

Pewnie założyciel wątku ma do tego autka 150km :norty:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok a powiedzcie mi jak jest z BMW diesel podczas ruszania ? Bo mam wiele wątpliwośći czy trzeba dać w pi*** czy nie bo np. jeździłem dieslami ale takim słabszymi i żeby ruszyć z górki to masakra trzeba dać ostro w pi*** żeby ruszył.

Jeżeli kiedyś będziesz miał okazję przejechać się sprawnym autem, w szczególności BMW to przekonasz się, że aby ruszyć z 1-szego biegu wystraczy puścić sprzęgło, a jak dasz w ..., szczególnie w 328i i z górki to poczujesz "uroki" tylnego napędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W temacie źle wpisałem ilosć KM. Teraz poprawiłem. A co sądzicie o tym aucie chyba wygląda ok ? Warta jest obejrzenia ?? Tylko właśnie wiele osób odradza kupowanie w Radomiu...

Masz w vinie że auto ma mieć spryski lamp i xenon, xenon jest ale jak rozjaśnisz zdjęcie przodu to sprysków już nie zobaczysz bo były za drogie przy ponownym składaniu przodu, wzmocnienie bez wklejek xenon, brak uszczelki na zderzaku przednim, dół zderzaka wypierdziany, 328i ma inne kratki dołu zderzaka, pewnie nie było na allegro więc zostawił bez jakichkolwiek kratek. Jest upał, siedź w domu, tam nie ma co oglądać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Radomia oferty omijam z daleka tam nawet zdjęcia są przerabiane w fotoszopie!!!!!

http://img831.imageshack.us/img831/5108/c266261948.jpg

http://forum-lines.ru/rez/ab230811.gif

To JA HA HA HA u cioci na imieninach

http://www.youtube.com/watch?v=i2IxI38tfYA

Moja ŻABKA http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=156&t=212074

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi. Wczoraj rowerem przejechałem z kumplem 100 kilosów i całe plecy mam opalone. A do Radomia po ten samochód nie będę jechał bo nie ma po co jechać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jak auto. Ja w nim nic strasznego nie widzę. Jak na 1998 rok wygląda całkiem przyzwoicie, do tego bardzo bogate wyposażenie, czarny kolor i manualna skrzynia z motorem 2.8 nie są częstym zestawieniem. Oczywiście jeżeli liczysz na to, że przez 14 lat poszczególni właściciele pedantycznie dbali o auto, serwisowali tylko w aso i jak ognia unikali wszelkich rys czy stłuczek specjalnie dla Ciebie i chcesz przy tym wszystkim przeznaczyć na samochód ok 7-8% tego co kosztowało pierwotnie to powodzenia :cool2: Przede wszystkim należy liczyć siły na zamiary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.