Skocz do zawartości

E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43


fatgrandma

Rekomendowane odpowiedzi

Felgi, kolor i piękne zdjęcia... Gratuluję! zima nie puszcza więc trzymam kciuki byś nie musiał przekładać kół znowu :8)

 

Dzieki. Nie ma opcji ze wroce do zimowek znowu. Cabrio tez juz wyciagniete i gotowe do sezonu ;)

 

 

Kto by pomyślał że zima będzie tak długo gościć.... Już wszyscy czekają aż odpuści żeby założyć letnie kółeczka... Pięknie się prezentuje w zimowej scenerii na letnich 19' :cool2: :8)

 

Dziekuje. Tak wlasnie powstal pomysl na sesje... pomyslalem ze letnie kola w tym zimowy krajobrazie moga wygladac niezle. Mam jeszcze wiecej fotek, tylko wczoraj juz mi sie nie chcialo obrabiac.

 

 

Piękne zdjcia , piękne auto z super felgą :)

 

Ja chyba jutro założę koła letnie , jak spadnie śnieg to odśnieżę ojcu e60 i przetkam DPFa :D

 

Ja na twoim miescju po zalozeniu m-paku nie wytrzymal bym ani dnia dluzej ;) Dzieki za uznanie.

 

 

ZDJĘCIA - :cool2:

AUTO - :cool2:

KOŁA - :cool2:

 

Ty juz sie zastanwiaj nad miescowka na nasza letnia sesje z twoim E92 kolego.

 

Dla zaineresowanych - zrobilem 2 screeny z postprodukcji w tym temacie viewtopic.php?f=70&t=211989&start=15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 647
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zdjecia mega ! :cool2: Kolego jakie ustawienia aparatu miales na takie zdjecia i jakim sprzetem to cykales ?:)

 

Stara lustrzanka (Nikon D80) z objektywem 18 - 55 mm 1:3,5-5,6G ED II, ustawienia na Auto bo nie bylo czasu (pierwsze zdjecie robione na ulicy drugie na zakazie wjazdu).

 

Większa zasługa fotoszopa niż aparatu :)

 

Zdecydowanie tak. Tak jak juz nie raz pisalem absolutnie nie jestem fotografem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wiesz, fajnie by było jakbyś kiedyś zrobił filmik z naszymi furami z forum!! :D Trochę zdjęć trochę z jazdy - taki teledysk do dobrego kawałka muzyki :8)

Co Wy na to koledzy/kolerzanki?? :lol: Namawiamy Go na teledysk!!

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za! :mrgreen:

 

Myślę, że nadałby się kawałek SAIL- AWOLNATION. Szczególnie, że był kiedyś wykorzystany w reklamie BMW. :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne felgi! I imponujące zdjęcia. Aż mam ochotę ruszyć jutro gdzieś z aparatem :P

Czekam na filmik. :cool2:

Dzieki. No wlasnie tak troche pusto w tej twojej galerii jeszcze, wiec smialo kolezanko. Lap aparat i w plener!

 

Wiesz, fajnie by było jakbyś kiedyś zrobił filmik z naszymi furami z forum!! :D Trochę zdjęć trochę z jazdy - taki teledysk do dobrego kawałka muzyki :8)

Co Wy na to koledzy/kolerzanki?? :lol: Namawiamy Go na teledysk!!

Cos takiego jest w planach. W lipcu bede w PL to bedziemy cos kombinowac, dam znac wczesniej zeby byl czas sie zorganizowac.

 

fatgrandma - myślę, że zgłosimy się do Ciebie o zmontowanie czegoś konkretnego po naszej wyprawie "Nurburgring & Alpy"

oczywiście nie za free :wink:

Jak beda dobre ujecia to chetnie nawet za free - wiec sie postarajcie. Ewentualnie moge przytulic twoje fotele Performance w rozliczeniu ;). Podejrzewam ze nie bedziesz tydzien przed Ringiem w Polsce? Bo wlasnie byl plan zeby zebrac kilka aut i nakrecic jakis filmik, a szkoda by bylo jakby nie bylo na nim twojej E91.

 

Tylko przypominam wam ze jak generalnie zajmuje sie stronami www, aplikacjami na tablety/smartphony, plakatami itd. wiec z filmem mam dosc malo wspolnego.

Edytowane przez fatgrandma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnial bym najwazniejszego: JEST FILMIK ;)

 

Ujecia ze slidera sa roztrzesione, ale jak juz nagralem kilka na probe to stwierdzilem ze moge pocwiczyc i zrobic z tego filmik (ostatni raz obrabialem jakis film pewnie z 5 lat temu). Slider dostanie grubsze rurki (14mm zamiast 12mm) i skroce go z metra na 70cm. To dalej wystarczajaca dlugosc, a powinno to zredukowac drgania do minimum.

 

 

http://666kb.com/i/cdpzgt71zjpgnrcbq.jpg

Link do filmu:

Edytowane przez fatgrandma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny film ale...:D

Lubie sie do czegos przywalic ;)

- drgania kamery na poczatku filmu nie sa ok, sa to ujecia statyczne i drgania troszke niweluja piekno tych ujec... (a sa zajefajne...)

- drgania kamery podczas jazdy sa wskazane wrecz, poteguja dynamike :cool2:

 

Czyli w systemie szkolnym takie 4+ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmik bardzo przyjemny :cool2:

 

Dzieki.

 

Bardzo fajny film ale...:D

Lubie sie do czegos przywalic ;)

- drgania kamery na poczatku filmu nie sa ok, sa to ujecia statyczne i drgania troszke niweluja piekno tych ujec... (a sa zajefajne...)

- drgania kamery podczas jazdy sa wskazane wrecz, poteguja dynamike :cool2:

 

Czyli w systemie szkolnym takie 4+ ;)

 

Dzieki. Tak jak pisalem wyzej. Slider zostanie przerobiony i ujecia beda bez drgan. Ale jak juz te ujecia byly nakrecone, to szkoda mi bylo je wyzucic do kosza, wiec zrobilem ten filmik. Na telefonie sie lepiej oglada, bo nie widac tych drgan tak bardzo ;)

Drgania kamery w ruchu sa wskazane, jak ma byc dynamika, a to mial byc taki chillowy filmik, wiec stwierdzilem ze gopro sie nada.

 

4+ to i tak jeszcze dobrze, ja bym sobie tyle nie dal. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka postow wyzej damp21plbe pisal to samo ;). Jak nagracie cos fajnego to chetnie pomoge. A na taki minizlot pod Krakowem w Lipcu zeby nagrac forumowy filmik bys sie nie pisal czasami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega filmik :cool2: :cool2: :cool2:

Mnie się bardzo podoba, szczególnie to ujęcie wolno toczącej się felgi. Pięknie. :lol: Masz talent. Czekam na więcej! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.