Skocz do zawartości

3xxx Demontaż okrągłej poduszki z kierownicy sportowej


trandolf

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potrzebuje konkretnych informacji. Muszę zdemontować poduszkę okrągłą z kierownicy sportowej. Kierownica ma dwa otwory z tyłu do demontażu poduszki, wiem, że nie znajdę tam śrub do odkręcenia, tylko, że jest tam jakaś sprężyna do odgięcia. Jednak walczyłem dzisiaj dwie godziny i mimo usilnych prób odgięcia "czegoś" w środku, czego nie widzę, to poległem i się poddałem. Może ktoś z was przerabiał temat i wie dokładnie jakim narzędziem, jak głęboko, co złapać tam i w którą stronę próbować coś odginać, oraz jakiej siły użyć. O zdjęcia nie proszę, bo nikt pewnie nie robił zdjęć podczas demontażu ;) Jeśli ma to coś zmienić, to poduszka jest dwunabojowa. Z góry dzięki za rady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! I wszystko jasne :) szkoda, że zanim zadałem pytanie nie poszukałem na YT. Mam nadzieję, że nic nie uszkodziłem, bo atakowałem śrubokrętem prostopadle do poduszki, aż poduszka się ruszała :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak piszesz. Udało mi się dzisiaj ściągnąć poduszkę za 1-szym razem. W środku nic na szczęście nie połamałem, tylko poduszka jest trochę porysowana :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Nie wiem jak wam sie to udało. Ja walczyłem z tym ponad godzine i się poddałem.

Nie moge za nic trafic na te spręzyny nic tam nie widać tylko rozwaliłem sobie te otwory i mam teraz wielkie dziurska.

I nie wiem czy sie nie obedzie bez wymiany całej kierownicy bo chciałęm ja tylko obszyć. Ale i tak nie moge sciagnąc tej poduszki.

 

Dajcie jakies wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.