Skocz do zawartości

S915A Brak konserwacji pokrycia zewn. - co to takiego?


dominlesne

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem w tym temacie informacji, ale są różne teorie.

Podobno to brak tej ciemnej warstwy na progach. Wie ktoś może jaki ma wpływ na blachy brak tego zabezpieczenia?

Chyba, że to oznacza jakieś woskowanie w fabryce, niech mądrzejszy się wypowie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Nie wiem jak wcześniejsze roczniki E36, ale w tych po lifcie to fabryczna konserwacja podwozia, choć fachowcem nie jestem, to wygląda fachowo. Ogólnie wydaje mi się, że wersje od 97 mają lepiej zabezpieczone budy - nie widziałem żadnego dziurawego egzemplarza. W sumie nic nie znalazłem w tym temacie, ale coś musieli poprawić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Kszy ma rację.Dotyczy to zabezpieczenia lakieru na czas transportu itp.

A co do zabezpieczenia i rdzy to niestety ale modele po lifcie to kaszana.Zarówno e39 jak i e36 mają dużo gorszą blachę po lifcie.Szczególnie egzemplarze z końca produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do zabezpieczenia i rdzy to niestety ale modele po lifcie to kaszana.Zarówno e39 jak i e36 mają dużo gorszą blachę po lifcie.Szczególnie egzemplarze z końca produkcji.

 

A to ciekawe. Skąd takie informacje? Czy BMW zaczęlo po lifcie stosować jakieś lipne materiały? A może wynika to z tego że nowsze roczniki bardziej opłaca się Kowalskiemu klepać i sklejać i potem różne kwiatki wychodzą :mrgreen:

 

Dlaczego przed liftem beznadziejna? Moja 20 latka rdzę ma tylko na jednym tylnym nadkolu i trochę na rancie tylnej klapy zaczyna się pojawiać. Konserwacja wszędzie jeszcze oryginalna. Tak więc nie jest źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.