Skocz do zawartości

e39 śląsk tychy katowice sprawdzenie zawieszenia


kiko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - jest ktoś znajacy sie na zawieszeniu ? chciałbym sprawdzic cały tył i przód lecz nie interesuje mnie pan Kazik za 150 zł. Chcialbym aby ktos kto sie naprawde zna i nie skasuje mnie z calej wypłaty.

 

Okoloce tychow lub katowic

pozdro ... kiko

www.cwaniak.pl


chcesz troszke miejsca w sieci ? daj znac ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Bytomiu jest dobry zakład co regeneruje zawieszenia. Codziennie o 8 rano można podjechać na darmowe sprawdzenie i ewentualnie umówić się na naprawę.

Jak jesteś zainteresowany to odszukam dokładny adres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiuri slyszalem o tym zakladzie kumpel z warsztatu oddaje tam wachacze
Tylko w Bytomiu przy tej samej ulicy (Zabrzańskiej) są dwa zakłady jeden super wyglądający nazwa "twój serwis", którego nie polecam - omijać szerokim łukiem. Drugi natomiast zaraz za stacją statoil nie wygląda tak pięknie, ale są konkretni i dobrze robią - regenerują też przekładnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

ja własnie umówiłem się na wizytę u Pana Krystiana ,

 

Mobil Klimat

ul. Warszawska 60

Katowice

 

pozdrawiam ;)

jak to wyglada cenowo ?

 

 

W Bytomiu jest dobry zakład co regeneruje zawieszenia. Codziennie o 8 rano można podjechać na darmowe sprawdzenie i ewentualnie umówić się na naprawę.

Jak jesteś zainteresowany to odszukam dokładny adres.

jak mozesz to fajnie by bylo jakis fon do nich miec.

pozdro ... kiko

www.cwaniak.pl


chcesz troszke miejsca w sieci ? daj znac ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to wyglada cenowo ?

 

 

wyszło mnie 20 zł,

teraz czeka mnie jedynie wymiana poduszek pod silnikiem, tulei wahacza przód i łączników stabilizatora z tyłu,

czas zakupić części, z 2 czteropaki piwa lecieć do garażu i uzbroić się w cierpliwość przy wymianie łączników stabilizatora ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam aby nie zakładać nowego tematu podepnę się pod ten temat.

Czy jest jakiś sposób aby sprawdzić poduszki pod silnikiem lub skrzynią biegów???

Chodzi o to że troszkę lata mi gałka z biegów jak jadę po nierównościach, czasami też czuć takie szarpanie

czy raczej takie skoki podczas ruszania, szczególnie jak ruszam z przyczepą po górkę.

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa

Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dla czego

Na warsztacie łączymy teorię z praktyką: nic nie działa i nikt nie wie dla czego!!!

Cięcie plazmowe oraz usługi tokarskie http://ttcs.pll/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedz na kanał i weź kogoś do auta.Niech próbuje ruszać/szarpać na wciśniętym hamulcu.a ty obserwuj co sie dzieje z poduszkami.Te pod skrzynią łatwo zdiagnozować,te pod silnikiem nie zawsze bo inne siły na nie działają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki spróbuje, Dzięki :cool2:

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa

Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dla czego

Na warsztacie łączymy teorię z praktyką: nic nie działa i nikt nie wie dla czego!!!

Cięcie plazmowe oraz usługi tokarskie http://ttcs.pll/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprawdziłem poduszki, puszczałem sprzęgło na zaciągniętym ręcznym i wciśniętym hamulcu, to co zauważyłem to

że poduszka prawa (patrząc i stojąc przodem do auta) to silnik na tej poduszce podczas puszczania sprzęgła bardzo się podnosi

o jakieś kilka centymetrów i bardzo nim rzuca, natomiast podczas dodawania gazu beż obciążenie również się podnosi ale dużo mniej.

Nie mnie jednak gałka z biegów i tak się porusza na boki. No i mam pytanie kiedy ta poduszka ma się usztywniać (czy coś takiego)

a może takie zjawisko że po puszczeniu sprzęgła i trzymaniu hamulca ten silnik ma się tak podnosić ???

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa

Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dla czego

Na warsztacie łączymy teorię z praktyką: nic nie działa i nikt nie wie dla czego!!!

Cięcie plazmowe oraz usługi tokarskie http://ttcs.pll/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.