Skocz do zawartości

Oring silniczka krokowego M50 B20


wilczy1985

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie mam pytanie, otóz tak silniczek krokowy montowany jest od spodu kolektora ssącego na oringu i właśnie ów oring mi się rozpadł. Czy ktoś się orientuje czy da sie go dostać w serwisie????? A i jeszcze jedna sprawa czy bez demontażu kolektora zdemontuje silniczek aby załozyć ten oring??? Jeśli tak to może ktoś poinstruuje bo tam ciasno jest jak nie wiem co...Z góry serdeczne dzieki za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oring to masz na myśli pewnie uchwyt od krokowego . Jeżdżę półtorej roku bez niego :D

w aso pewnie go dostaniesz

wyjęcie krokowego zależy ilość zebranych części wprost proporcjonalnie do wielkości twojej ręki

mi się udaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie na krokowym tylko na plastikowym wpięciu gotowego kolana od krokowego do kolektora ssącego . Jeśli to o ten chodzi to jedż do byle warsztatu wyjmij to i mu pokarz . Za 1 zł to ci da parę sztuk a jak nie to nawet w markecie znajdziesz tylko rozmiar dobrać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm mówisze że masz cały wąż cały mi nie potrzebny sam oring tylko jutro popytam po sklepach może odstane a jak nie to będe musiał się uśmiechnąć do kolegi :) a czy mógłbyś mi zmierzyć ten oring??? bo ja nie znam jego rozmiaru. Ha i jeszcze jedno powiedz mi jak ty go z tamtąd wyciągłeś :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer 8

 

https://www.bmwautoparts.net/pl/katalog/czesci/11_0954/0/47370/L/0/0/0/0/kolektor-ssacy#p08

 

a jak wyciągłem? przyznam ze nie pamiętam :P ale jak kojarzę to przy kolektorze jest taki haczyk, jego się podnosi i wyciągasz ;)

http://img571.imageshack.us/img571/2675/57735638496931821246812.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki oring kosztuje z 30 groszy:P Jeśli to jest zwykła guma, bo jeśli Viton to będzie odrobine droższy. Z tego co widze to tam oring 24x3,5 jak nie znajdziesz to daj znać to ja Ci go załatwie za grosze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.