Skocz do zawartości

nie moge skasowac inspekcji w BMW E91


alpina1986

Rekomendowane odpowiedzi

nie moge skasowac inspekcji m.in chodzi o olej i płyn hamulcowy w bmw e91, robilem m.in jak to pokazuja na youtubie ale mi to nie działa po nacisnieciu dluzszym przyciskiem liczników mi wyskakuje cos innego . Mam BMW z 2007.06 E91. Prosze o porady !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe coś żle robisz . :nienie:

Jeszcze raz to zrób ale dokładnie jak na filmiku i musi działać innej rady nie ma poza podłączeniem do kompa .

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe coś żle robisz . :nienie:

Jeszcze raz to zrób ale dokładnie jak na filmiku i musi działać innej rady nie ma poza podłączeniem do kompa .

No nie wiem, spróbujcie tak:

- normalnie wchodzimy w SERVICE-INFO

- wybieramy przegląd do skasowania

- na wyświetlanym przeglądzie naciskamy i przytrzymujemy przycisk BC ok.3-4sek.i wskakuje nam opcja kasowania

- zmieniamy datę i zatwierdzamy przyciskając BC

 

u mnie to działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy włączony zapłon i wszystko działa u mnie . Silnik nie pracuje i wszystkie funkcje sie kasują .

Nie rozumiem bo jednak sie udało więc temat ogornięty ?

Pozdro .

 

P>S.

 

Dziś w trakcie podróży zapaliła mi sie kontrolka od ciśnienia opon i zonk ! Po chwili zastanowienia przypomiałem sobie czytane wpisy na tym forum i zatrzymałem auto , Włączyłem w Idrivvie funkcję akceptacji ciśnienia opon kilka metrów i kontrolka znikła i nowe ustawienia się zaakceptowały . Zajechałem wcześniej do warsztatu po trasie i gość nie wiedział co zrobić oraz na dzień dobry gdy zobaczył auto to chciał za kombinowanie skasować 100 zł . Warto jednak dobrze zapoznać się z instrukcją obsługi Naszych aut gdyż po tej lektórze mamy więcej wiedzy niż niejeden fachman z prowincji :cool2:

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.