Skocz do zawartości

Ikona silnika "INCREASED EMISSION" BMW E91


alpina1986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem a mianowicie wczoraj jadąc wyświetliła mi sie ikona pomaranczowa, jak sie pózniej dowiedziałem jest to ikona (awaria silnika) i z takim zapytaniem do was co to moze byc ( ja obstawiam na zatkany dpf ale roznie moze byc) pomimo ze ikona sie świeci nie straciłem na żadnej mocy ani auto nie pali wiecej, wszystko tak jak normlanie, dzisiaj rano zauważyłem jak odpalałem auto że ikona zgasła a jak jechałem 15 minut ponziej ( pow 130km/h to sie zapaliła znowu) czy jeszcze można z kilka dni tak pojezdzic i czy z autem nic sie nie stanie??? (w nast tyg udam sie na podpiecie do kompa )PROSZE O PORADY!!! Z GÓRY DZIĘKUJE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zapaliła się kontrolka, jak nie podłączyłem przepływomierza po wymianie filtra powietrza. Sprawdź osadzenie wtyczki, to może być to. Problemem mogą być również sondy przy katalizatorze, złej jakości paliwo itp.

 

Druga czynność to diagnostyka, wystarczy zaczytanie błędów (INPA) i będzie wszystko jasne.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki sprawdze.....ja jakos miesiąc temu tez wymieniałem ten nieszcesny filtr powietrza z którym było mase odkrecania...więc moze sie teraz cos odpieło lub nie styka....oprocz tego pojade pod kompa i mam nadzieje ze bedzie wszystko jasne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Widze ze pytanie zadajesz wszedzie :) odpisalem ci na jeleniogorskim forum

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.