Skocz do zawartości

Zacinająca się dmuchawa E39 530D


Piszczałka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem z dmuchawa, a mianowicie zaciela się i teraz gdy biorę na minimum daje max powietrza a na maxa trochę mniej. I jeszcze nie odcina jej stacyjka po zgaszeniu dalej dmucha. Może ktoś miał taki problem lub wie jak go rozwiązać.

A i kiedyś też tak miałem ale jakoś samo przeszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a nie siada Ci kolego jeż? Było na forum nie raz. Poszukaj i poczytaj. Ja bym na to obstawiał skoro po wyjęciu kluczyka dalej dmucha. Powodzenia :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dwa dni temu calkiem stanela, slyszalem o jakiejs kosteczce w okolicy popielniczki gdzies pod tym plastikiem, prawdopodobnie koszt nowej to ok 40zl, ale nic wiecej o tym nie wiem, jesli ktos mial podobny problem prosze o info.
GDYBY PAN BÓG POPIERAŁ PRZEDNI NAPĘD CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Kolego to chyba raczej i nie inaczej jak Panel klimatronica cos jest z nim nie tak '

 

 

na poczatek odłacz aku na jakas godzine jesli nie to czy jak wyl manualnie nadmuch to tez bedzie chodził /? tzn załaczał sie sam ,aha:) ale ,ale i jeszcze jedno jesli nas robisz w konia i nie wiesz co oznacza przycisk MAX wersja angielska REST to poczytaj bo dosc ciekawy wątek o chłodzeniu temperaturach itd

 

moze masz wszystko wporzo tylko panika cie ogarneła :) pozdrawiam serdecznie

 

 

przepraszam jak sie mylę.

 

EDIT----

 

 

tak wogóle to chyba zle to zrozumiałem to wciskasz ten max przycisk czy nie ?

druga istotna sprawa to z tego co piszesz to chodzi ci na danym levelu nadmuch najczęsciej sie psuje w połowie jesli chodzi o jerza sprawdz !

daj plusem nadmuch na maximum a pózniej minusem powoli odejmuj i słuchaj kiedy sie zmniejsza wtedy bedziesz pewny w tej sytułacj przycisk MAX bedzie (mozliwe) chodził ale tylko z takim levlem powietrza jaki masz.

 

jesli jerz;;

http://www.youtube.com/watch?v=DYUVnoR2yjo

 

 

sory za to ale duzo mam pracy i wyrywkowo patrze przepraszam za nie zrozumiałosc do konca tematu.

 

pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

A zapomniałem napisać ja niema klimatronika mam zwykłą klimę a sterowanie to 3 pokrętła, plus2 przyciski od włanczania / wyłanczania klimy i jeden od zamkniętego obiegu powietrza.

Odłanczanie aku nic nie pomaga, obecnie odpinam kostkę od jeża i nie mam nawiewu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

A zapomniałem napisać ja niema klimatronika mam zwykłą klimę a sterowanie to 3 pokrętła, plus2 przyciski od włanczania / wyłanczania klimy i jeden od zamkniętego obiegu powietrza.

Odłanczanie aku nic nie pomaga, obecnie odpinam kostkę od jeża i nie mam nawiewu

 

 

 

Zapomnialem napisac :D :mad2: :cry2:

 

obecnie odpinam kostkę od jeża i nie mam nawiewu

. :duh: co ty gadasz :cool2:

 

Teraz tylko z kims podmien sie jezem i sprawa zalatwiona .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.