Skocz do zawartości

e46 330i "Czy podejdzie stabilizator od M3???"


serek012

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

"Dojrzalem" do tego aby podlubac przy zawieszeniu mojej e46 330i 2001r i mam szczera nadzieje ze ktos bedzie w stanie mi pomoc. Mialem stockowe (nie m-technikowe) zawieszenie, zalozylem sprezyny od 330i m-technika, Bilsteiny B8 i prowadzi sie naprawde pieknie, jednak chce jeszcze zmienic stabilizatory przod oraz tyl. Mam aktualnie grubosc przod 23mm, tyl 18mm. M-technikowe do tego modelu mialy 24mm przod i 19mm tyl. Ale... e46 M3 mialy 26mm przod i 21,5mm tyl - i wlasnie te M3-kowe mam okazje kupic. Jednak bije sie z myslami czy beda pasowaly jesli chodzi o mocowania i rozstaw. Czy ktos z Was przerabial temat i moze potwierdzic ze stabilizatory przod/tyl z e46 M3 beda pasowaly do e46 330i? Patrzac w realoem czesci "przynalezne" czyli laczniki np czy jakies gumki maja takie same oznaczenia (M3 vs. 330i) ale to jeszcze o niczym nie swiadczy. W e36 na 100% stabilizatory od M3 pasuja do np 328i, ale czy w e46 bedzie tak samo???... please help!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia , ale jak już się dowiesz to daj znać ....

tez mam u siebie komplet B8 + mpakiet sprężyny i teraz zastanawiam się nad rozpórką podobno duzo daje ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam rozporke - czy duzo daje. Pojecie subiektywne na zasadzie wydalem 200zl to na pewno ma 20KM wiecej ;) Zalozylem, nie zaszkodzi i nie przeszkadza. Sztywniejsza zawieha = wiecej wpierdziel na bude take rozporka usztywni. Kupilem na allegro nie jakas chromowana chinszczyzne co wyglada jak z odpustu i jestem zadowolony. Chlopaki z Cieszyna robia do roznych modeli aut i jest ok.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.