Skocz do zawartości

Czy warto kupić BMW compact 318 TI za te pieniądze???


lskora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Mam okazje kupić BMW 318 TI compact 94/95 rok. Samochód jest bogato wypozażony. Czarny met. alufelgi, klima, elektryczne szyby/lusterka, ABS, 2xAirbag, wspomaganie.

 

Cena: 9 tys. (opłaty już porobione - zostało tylko ją zarejestrować i ubezpieczyć)

 

Czy warto kupić takie auto?

Czy dużo to pali?

Na co zwrócić uwage przy ewentualnym kupnie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...nie siedzę w cenach aut...ale jak dla mnie nawet podejrzanie niska ta cena... :) ale jeśli auto jest OK...to na pewno warta tych pieniędzy.. poza tym silnik 1.8ti..jest spoko ;) POZDRAWIAM

Prawo jest sztuką dobra i słuszności ;)


Moje BMW: F32 420d '14, E87 116i '07, a ponadto: F10 520xd '16, F20 118i '15 , X1 sdrive18i '12.

poprzednie: E61 520dT '08, E90 318i '10, E91 318d '07, E87 116i '05, E39 520i '00, E36 318i '93, E34 530i '89, E30 316 '86.



Moja przygoda z BMW od 1990r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto, pod warunkiem, ze jest w dobrym stanie. Sprawdz stan techniczny z kims, kto sie zna, ewentualnie w ASO - inaczej ciezko odpowiedziec na Twoje pytanie :roll: .

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to byc podejrzana sprawa troche za tani..ale jesli jest ok to polecam!

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdze takim i polecam. Cena 9k jest calkiem ok pod warunkiem ze nie byl mocno bity i nie ma zbyt wysokiego przebiegu. Zapytaj o ksiazeczke serwisowa, zobacz jak dlugo byl serwisowany i jakie sa wpisane przebiegi przy kontrolach (sprawdz czy pasowalo by do stanu faktycznego).

Najlepiej bylo by oczywiscie obejzec podluznice na kanale ale jak nie masz takiej opcji to sprawdz powieszchownie.

To o niczym w zasadzie nie bedzie swiadczyc ale obejzyj szyby. Jezeli sa na nich loga bmw znaczy ze sa oryginalne jezeli nie znaczy ze byly zmieniane - odrazu dopytaj sie o powod ew. wymiany.

Sprawdz ABS bo lubi byc popsuty ;). Najlepiej przed zakupem wyslij autko na przeglad :).

Licz sie ze koszty ubezpieczenia BMW sa dosc wysokie :). W AC jak uslyszeli "BMW" to od razu +100% :). Jak masz max znizki to wyjdzie ci okolo 1300 - 1800 pln (teraz podobno trzeba placic 500 zl jakiejs oplaty ekologicznej czy jakos tam) za wszystkie oplaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za rady!!!

Tutaj np macie 316 zarejestrowany w Polsce za 8800 zł.

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C791165

 

Co do tamtego ziomek mowił mi ze ma przejechane 130 tys (troche nie chce mi sie wierzyc). Jest on sprawzdony z Niemiec na starych zasadach.

Pytałem czy moge do mojego miasta wrócić na kołach to powiedział z tak tylko pojedziemy do urzedu i ubezpieczymy deski czy cos takiego.

 

A moze jest ktoś z Wronek lub okolic kto moze obejrzec to auto? Bo ja mam klikaset kilometrów a teraz straszne u mnie zasypało sniegiem i musze czekac jak sie cieplej zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w tej cenie co piszesz i stan jest dobry to bierz bo warto.Naprawde fajna beemka.Cena chyba jest atrakcyjna, ja za compacta rocznik 98 dałem 19 tys Ubezpiecznie zalezy od tak wielu czynników że sam musisz to spawdzić samo OC np. w Pzu,powinno cię wyjść gdzieś 430zł nie wiecej a AC gdzieś 700zł.(przy max zniżkach )

Jeśli BMW jest chorobą ,to ja nie chcę wyzdrowieć.


Mój mały czarny Diabełek 323Ti compact

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.