Skocz do zawartości

e53 lift lampy tyl


kkx5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
panowie, zamierzam troszke odmlodzic tyl z5tki.sa na portalach aukcyjnych ladne lampy roznych producentow....ale i stad moje pytanie, jedni podaja ze lampy od 2000-2006 roku, inni ze od 2000-2003.czy lampy tyl tez przeszly lift? nigdzie nie moge znalezc odp.na to pytanie? czym sie roznia jesli tak? na zdjeciach ksztalt jest taki sam a jak w rzeczywistosci?czy byly jakies zmiany? realoem nie daje takiej odpowiedzi.nie chce popelnic bledu przy zamawianiu.dziekuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

nie mysle o jakis led.moje sa poprostu, jakby to nazwac, wyplowiale, wygladaja staro bardzo.te na klapie.myslalem o takich:

http://allegro.pl/lampy-tylne-dectane-bmw-e53-x5-3-kolory-i2279919107.html

dzieki za info.nadal nie mpge zrozumiec tego dlaczego podaja inne do przed i po lifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
tak jak wczesniej pisalem, nie mam zamiaru led zakladac.moje lampy na klapie bagaznika sa poprostu zmatowiale, takie lekko popekane wiec chcialem je zmienic i pomyslalem, ze cos innego zamatuje a zauwazylem ze sprzedawcy oferuja lampy inne dla aut przed i po lifcie i nie wiem dlaczego jesli sa takie same podobno?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają inne szkło kierunku. A druga sprawa podróbki mogą różnie pasować, tzn mogą odstawać tu i tam. Kup oryginały w dobrym stanie. Tylnie lampy są tanie, gorzej z przodami, które lecą przy przednich kolizjach ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja posiadam takie http://moto.allegro.pl/lampy-tylne-diodowo-led-bmw-x5-e53-99-03-smoke-i2279975674.html Kupione ponad 2 lata temu i nie wyskakuja zadne bledy ani nic w tym stylu. A na srebrnym aucie ladnie sie prezentuja

ciekawe ciekawe.. wrzuć fotkę jak to na aucie wygląda..

Sam się rozglądam za LEDami chociaż moje oryginały są w świetnym stanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

noi widzicie panowie, ten sprzedawca tez okresla te lampy jako do modelu 99-03.....i co sadzicie o tych?

http://www.ebay.co.uk/itm/400294926930?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649#ht_2743wt_1344

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

no dobra... a co sadzicie o tym?dla mnie extra, tylko zastanawiam sie jak to zrobil w sensie tych czerwonych kierunkow? osobiscie bardzo podobaja mi sie lampy od e70 a te wygladaja bynajmniej dla mnie super...

http://www.xoutpost.com/bmw-sav-forums/x5-e53-forum/75711-4-6is-updated-look.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
no wlasnie tez mi sie bardzo lampy podobaja, reszta jest nieciekawa.takich lamp napewno nie mozna kupic.to sa ori przerobione, tak sadze.tylko nie wiem i tam nie daja odpowiedzi na to pytanie, czy sa pomalowane sprayem czy oklejone folia, noi ten pasek jeszcze.fakt, ze wsteczny jest czerwony ale nie wiem jak swieci po wlaczeniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obstawial ze ma folia walniete cale lampy i dodatkowo listwe chromowana zalozyl zeby wygladalo jak z E70. Wsteczny na czerwono troche musi lipnie swiecic i rozprasza na pewno kierowcow za nim ale w USA sa inne przepisy. Na bank u nas po zalozeniu czegos takiego by sie przyczepili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego czerwone kierunkowskazy wychodziły na rynek USA

Co do lamp z białym kierunkiem to jeżeli ci się podobają a posiadasz z pomarańczowym to na Allegrosz jest tego od z....... . I moim zdaniem fakt z białym kierunkiem przednie jak i tylne lampy lepiej wyglądają ( ale to moim zdaniem ) chociaż być może jakiś Zbyszek lub Heniek albo i Stasiek wolą z pomarańczowym - i dla tego też o gustach się nie rozmawia tak jak dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze w USA maja czerwone kierunki i trzeba zmieniac przyworzac je do Europy ale z tego co mi wiadomo to E53 przed liftem i po nie wychodzily z czerwonymi kierunkowskazami. Nowe E70 owszem. Poza tym sam autor postu pisze ze podobaja mu sie lampy i latwo je zrobic a takze chce zmienic przednie reflektory wiec mysle ze nie kombinowal z folia a poprostu je zamalowal. Ale tak czy inaczej kiche odwalil bo jak bedzie wyjezdzal z parkingu tylem to na bank go ktos skasuje :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
wiecie panowie.to ze ma czerwony kierunek nie oznacza, ze kierunek swieci na czerwono.przeciez e70 maja czerwone cale lampy a kierunek swieci na pomaranczowo.ta sama sytuacja dotyczy wstecznego.moze byc lekko czerwony i swiecic na bialo,( nie jestem tego do konca pewny ).podoba mi sie wyglad i sam koncept tego.mam na to pomysla aby zrobic cos podobnego ale wsteczny bialy zostawic.podziele sie efektami pracy jak juz skoncze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.