Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcę was ostrzec przed tym autem http://otomoto.pl/bmw-530-C22463058.html.

 

Wszystko ładnie pięknie gdyby nie;

- przebieg (na budziku 167k), w serwisie po podaniu winu ostatni przegląd był bodajże przy 238k, po podpięciu do kompa okazało się ze ostatni błąd wywaliło przy ok 280 tysiącach więc tak naprawdę nie wiadomo ile samochód ma nalatane.

-druga sprawa to koło dwumasowe, przy gaszeniu auta silnik chce wyskoczyć przez maske (któraś poduszka silnika też jest zerwana)

-całe auto oprócz dachu i klapy było wcześniej malowane

-prawy ksenon na zdjęciach wygląda na cały ale ma pourywane łapy

-turbina wydaje z siebie dziwne dźwięki (bardzo gwiżdże)

Oczywiście jest to tylko i wyłącznie moje zdanie ale lepiej wiedzieć niż nie potrzebnie wydać pape na paliwo ;)

 

Pozdrawiam Szymon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
za tą cene nikt nie spodziewa się cudów ja bym nawet jej nie oglądał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dla ciebie niska cena jak za uszkodzone e60?

 

A co Ty chciałes za 35tys zł kupic??

Auto ma prawie 10 lat, silnik 3.0d wiec przebieg 300tys jest oczywisty a raczej niski. Dwumas do wymiany też nic nadzwyczajnego, a skąd wiesz, że cała malowana??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ten komis i powiem szczerze nietrawie tych cwaniaczków i nigdy bym nic od nich nie kupił. Pytanie jak sto podobnych: "czemu na liczniku 167?" Bo jakby miał 300tys to byś nawet nie przyjechał go oglądac mimo iz cena atrakcyjna. A tak to trafią sie ludzie, którzy nie sprawdza w ASO i kupią.

A swoją drogę np mój EOS tez jest cały pomalowany oprócz dachu i tylnej klapy a jest w 100% bezwypadkowy - ale to taka mała dygresja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
zeby nie było zamienił stryjek siekierke na kijek chyba ze twoje e39 woła jesc :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 525d z 2004r 300tys na latane, dwumas szykuje sie do wymiany a po za tym wszystko OK silniczek zdorwy turbinka w brdzo dobrek kondycji, bezwypadek (jeden element malowny po wandalizmie) i ile moge za nia dostac na chwile obecna patrzac na nasz marny rynek samochodow uzywanych...z takim przebiegiem na blacie samochod w Pl prawie nie do sprzedania...bede chcial sprzedac to jak nie zrobie bardzo niskiej ceny to w zyciu nie sprzedam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

może założyciel dostosuje się do regulaminu i VIN w tytule poda :nienie:

a jakbyś poczytał trochę forum to wiedziałbyś że u handlarzyków przebieg jest do ustalenia :mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.