Skocz do zawartości

Podsufitka


suru

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, zauważyłem że zaczyna mi się odklejać ten materiał od podsufitki z tyłu tam gdzie jest to wyprofilowanie nad głowami. Pytanie, w jaki sposób, jakim klejem itp to naprawić :?: Myślałem o strzykawce ale jakiego kleju użyć żeby nie przesiąkło i nie było plam :?:
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się już tego naprawić,materiał jest podbity pianką,doszło do rozwarstwienia pianki z materiałem,jedyna opcja to wymontować podsufitkę zerwać wszystko i wkleić nowy materiał:

http://www.hurtowniatapicerska.pl/sam01-tkanina-samochodowa-na-podsufitke.html

Użyj do tego kleju tapicerskiego,jest tego sporo na allegro.

Nur bmw e32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kolega w E34 podklejał podsufitkę butaprenem, i nawet dość ładnie mu to wyszło żadnych przecieków ani nic i trzymała się jak fabrycznie. Tylko nie gwarantuje że Ci się to uda bo ja np bym sobie tego nie zrobił ten kumpel jest taki delikatnie mówiąc dokładny do Golfa swojego potrafi pół godziny czyścić jedną mało ważną rzecz zanim założy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam, w końcu wolny dzień więc zabrałem się za podsufitkę. Zrobiłem to chyba najprostszym sposobem jakim się dało :) Odklejona była na tym wgłębieniu nad głowami i zaczynało iść do przodu. Odkręciłem więc te zaczepy na rolete i przez te otwory napsikałem mniej więcej równomiernie kleju tapicerskiego w sprayu (Den Braven) no i przyciskałem przez kilkanaście minut. Jak na razie efekt super, zobaczymy ile wytrzyma :cool2:
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
U mnie klej wytrzymał pół roku, potem materiał ponownie odczepił się od pianki. Pomógł tapicer, który obciągnął podsufitkę nowym materiałem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jakiś czas temu przerabiałem to samo. tapicer ( znajomy ) za zrobienie podsufitki , szyber dachu , słupków przednich tylnych i środkowych wziął mi 240zł.

materiał w 99% zgodny z oryginałem. jedyny błąd to taki że sam zdzierałem pozostałości podsufitki i narobiłem niby nie znaczących małych wgłębień niestety wszystko wyszło po przyklejeniu nowego materiału oczywiście podpiankowanego czyli lepiej zlecić to fachowcowi od A do Z.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobiły się plamy z kleju żadne nic nie widać że było coś robione ?

W jednym miejscu jest plamka koło rolety, ale jak na tak mały nakłd czasu i kasy to rezultat jest ok

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.