Skocz do zawartości

BMW E46 NIE OTWIERAJĄ SIĘ DRZWI??


Gordon 330CD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem gdy zamknę samochód a później chcę go otworzyć nie otwierają mi się prawe drzwi muszę otwierać je ręcznie od środka dodam tylko że mam BMW E46 330CD z 2003r. Sprawa może błaha ale bardzo denerwująca. A i mam również problem z bagażnikiem nie otwiera się po naciśnięciu listwy tylko z kluczyka. Co to może być?? Może pada jakiś moduł albo po prostu mam do wymiany zamki. Może ma ktoś zamki na sprzedaż ?? Czy będą pasowały z Anglika ?? POMOCY !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj jeszcze tak podejdz do auta kliknij otwieranie i jak ci znowu nie otworzy drzwi od strony pasazera to nacisnij zamykanie znowu i kliknij znów otwieranie na pilocie ale przytrzymaj dluzej u mnie tak wałsnei jest od jakiegos czasu nei wiem czemu ale nie zawsze ten ''dzyndzel'' pojdzie w góre od drzwi pasazera i musze albo od srodka guzikiem ten sam nmanerw zrobic lub poprostu fizycznie za klamke od srodka i daj znac czy tak tez masz bo tez mnie to dziwi ze tak sie stało !!! Nawet kilka razy tak popróbuj !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wszystkiego ale u mnie nie działa nawet z przycisku do otwierania przy awaryjnych. Musze po prostu za klamkę ciągnąć. Dowiadywałem się i chyba trzeba zamek wymieniać a od anglika nie podejdzie raczej bo zamek jest z tamtej strony, a na allegro nie ma ma zamków do coupe :( Same negatywne wiadomości :(:(:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
na 99 procent to sprawa sterowania tym zamkiem jesli zamkniesz to zawsze mozna tylko otworzyc od srodka a to oznacza ze zamek ok sterowanie nie bangla zamknij z pilota na otwartych i otworz sluchajac mechanizmu jesli nie bedzie pykniecia to klania sie modulik komfortu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Witam Serdecznie

Nie chciałem zakładać nowego tematu dlatego piszę tutaj ,

mam problem identyczny tak jak opisał kolega wyżej ,

Wymieniałem już zamek w drzwiach , moduł komfortu, lecz problem pozostaje - drzwi zamykają sie z pilota ale już nie otwierają się .

Po ściągnięciu boczka widać jak cypelek delikatnie sie porusza góra dół jednak jest to bardzo słaby ruch , prosze o porady .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Dawid@24


Pozostaje pytanie czy masz pewność że nowy zamek i nowy moduł komfortu są sprawne.

Czasem warto wymieniać po jednym elemencie, żeby nie mnożyć niewiadomych.

Jeśli nikt nie ma odpowiedzi, znajdź porządnego elektryka albo gościa od zamków samochodowych, który nie boi się elektroniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.