Skocz do zawartości

325i woda w bagazniku


kliczkowskibmw

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze o jedno sie spytam... popekala mi rura laczaca przeplywke z przepustnica na allegro badz w serwisie bmw chca 160zl za nowa bo jednak uzywek nie oplaca sie kupowac, moze ktos z was dorabial dolot z alu i sylikonu dostepnego w sklepach tuningowych do przerabiania dolotow, wiem ze jest to troszke tansze i mocniejsze. Mam silnik m20 2.5 z przed 88r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie chce Was martwić, ale to może też być wina zgnitych nadkól wewnętrznych. Trzeba zdjąć wkladzinęnadkola i całe nadkole od srodka porzadnie wymacac.

 

pzdr>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przyznaje racje Krissowi, miałem taki sam problem, na pierwszy rzut oka nadkole było ok, ale wystarczyło tylko przyłożyć w odpowiednie miejsca śrubokręt i dziury wychodziły jak grzyby po deszczu :)

"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw.

Czasem i przegrać przychodzi.

Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki.

Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."

Henryk Reyman

http://img811.imageshack.us/img811/8193/mottol.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale logicznie myśląc skoro dziura jest w nadkolu to jak woda wleci to powinna wylecieć :duh: . też łatałem nadkola bo to w 30stkach norma ale głównie wina leżała w uszczelkach lamp, bo po załataniu woda nadal sie zbierała, rozciołem uszczelki na łączeniu, założyłem rozciętym do dołu i problem zniknął :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ze jak niby ma woda wylecieć? Co ty za bzudry opowiadasz? Jeśli nadkole tylne WEWNĘTRZE, bedzie zgnite na wysokości np. mocowania amortyzatora, to przy jeździe porze kałuże itp woda bedzie się dostawać do śrdoka, spłynie sobie to miesjca gddzie jest pojemnik i tam siedzy. To z tymi lampami to jakaś obstrakcja Bo żeby woda sie tam dostawała to misisz chyba lać wodę na tę lampę i nie mieć uszczelki. W normalnych warunkach woda w trakcie deszczu sobie ściega po lampie, lub ranie pasa tylenego i nawet jeśli cos się tam wody dostanie to ona sama odparowuje.

Najczęscie lubi sobie to nadkole gnić właśnie od wysokoście mocowania amorka, do okolic wlewu paliwa. Jest to spowodowanem umiejscowienie zbiornika odpowietrzenie zbiornika, pod którym prze lata zbierac sie cały syf...

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ciekawi mnie jak to możliwe ze cieknie przez lampę która jest metr od koła i metr nad ziemią, i nie ma bezporśredniego kontaku ze strumieniem wody z pod kół... ale jak mówicie zę tak jest....

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rzeczy samej... dziwne :think:

"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw.

Czasem i przegrać przychodzi.

Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki.

Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."

Henryk Reyman

http://img811.imageshack.us/img811/8193/mottol.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRIS zgodze sie też z Tobą, może zle się wtraziłem :duh: . ja tez miałem małą dziurkę na samym dole też myślałem że to z tego powodu, ale po załataniu było to samo, co lepsze po lewej stronie było wszystko ok a woda i tak stała w obu, wiec wszystko wyczyściłem i wysuszyłem, konewka w rękę i leje po tylnej szybie, woda naturalnie spływa bocznymi kanałami na lampę i woda jednak lała się przez lampę nie wiem, może uszczelka zle się wykładała, ale jak zdjąłem lampy i uszczelkę rozciąłem, po czym założyłem rozcięciem na dół, ponownie konewka w ruch i było dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

ja aktualnie przerabiam temat wody w kieszeni bagażnika, w moim przypadku było tak jak pisał KRIS

- dziura w nadkolu od strony bagażnika przy wlewie paliwa :mad2:

 

http://i.imgur.com/enpVF.jpg?1

 

trzeba uważać na to miejsce

lewa strona i uszczelki lamp ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.