Skocz do zawartości

Regulacja zamków drzwi


piter77

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie przeszukałem forum i nic sensownego nie znalazłem.

Mam pytanie czy ktoś orientuje się czy istnieje możliwość regulacji zamków drzwi bo przyznam że drzwi w E90 zamykają się dość ciężko!!

Trzeba użyć więcej siły i często nie zamykają się za pierwszym razem.

W porównaniu z innymi autami klasy premium to masakra.

Widziałem filmik i np. w E46 jest taka regulacja.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz regulować ryglem zamka tym osadzonym na słupku (góra dół tył przód) lub całe drzwi przestawić..do tego popuszcza się lekko śruby przy zawiasach od drzwi ..najlepiej jeśli popuścisz jedną bardziej od drugiej..zależnie od tego w którą stronę chcesz drzwi przestawić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja drzwi zostawilbym tak jak sa chyba ze widac roznice w szczelinach, jesli nie zajalbym sie raczej ryglem na slupku, oklej sobie dookola ten rygiel jakas cienka tasma zebys wrazie czego mogl wrocic do poprzedniej pozycji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa w e36 sie zdażało w e46 raczej żadko :P

e90 po dzwonie tylko.…….

 

Nie rozumiem dlaczego dziwna sprawa??

Nie chodzi mi o regulację ustawienia drzwi...wszystko jest nieruszane (oryginał) idealnie spasowane...

Myślałem że może jest jakaś regulacja zamków drzwi...żeby się że tak to nazwę "subtelniej zamykały"

Zwróciłem na to uwagę przy okazji gdy w jednym z marketów była prezentacja nowej Alfy Romeo....w tym aucie np. drzwi zamykają się tak delikatnie, lekko z dźwiękiem dobrze wygłuszonych....

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja własnie w tym markecie oglądałem samochód demo 5 F10 biała perła w M-Pakiecie (zakochałem się mocno)..

auto z 2011 za 200tys roku a drzwi kierowcy zamykają się DUŻO gorzej niż w mojej E90 2007

Wygląda na to, że ten demo car przez rok przeszedł więcej niż moja przez 5lat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.