Skocz do zawartości

E60 Nie działają mi czujniki PDC


grisza1986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z czujnikami parkowania poniewaz mi nie dzialaja dioda od włącznika PDC mryga na zielono.Po podłączeniu pod kompa takie błędy:

 

E R R O R M E M O R Y ---------------------------------------

Date: 25.03.2012 23:11:56 ECU: PDC_E65 JobStatus: OKAY Variant: PDC_E65-------------------------------------------------------------

RESULT: 1 error in error memory !-------------------------------------------------------------

9E39 error code: sensor line FML

Error counter: 1

Mileage 235576 km Outside temperature 5.00 degrees C

No signal or value Test conditions fulfilled Error present now and already stored Error would cause a warning lamp to light up

Error code: 9E 39 E4 01 73 07 5A 00 00 00 ==============================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam, mam rowniez problem z bledem 9e39-No signal or value Test conditions fulfilled Error present now and already stored Error would cause a warning lamp to light up. Samochod BMW e60 330d

Czy rozwiazal ktos ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego , sprawdz czy czujniki cykaja i pulsuja

1. Jesli któryś nie to go wymień (nie polecam zamienników ,jak juz to uzywke)

2. Jesli zaden nie działa to:

- sprawdz połaczenia wtyczek w zderzakach ,oraz czy jakies kabelki nie sa przetarte.

- sprawdz modul pdc(znajduje sie w bagażniku pod kolem) czasami dostaje sie tam woda i uszkadza elektronike, czasem udaje sie go naprawic ,ogarniety elektronik poradzi sobie z tym bez problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie trzeba rocznika, Ty masz chyba po lifcie wiec u ciebie sa te male

takie - http://allegro.pl/czujnik-parkowania-pdc-bmw-e61-e60-lift-9139866-i5091137143.html

chyba ze masz zderzaki M-pakiet to wtedy takie - http://allegro.pl/bmw-e39-e60-czujnik-cofania-parkowania-pdc-lift-i5064913802.html

najlepiej wyjmij i bedziesz widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.