Skocz do zawartości

dokładka do zderzaka nie m-pakiet


ada137

Rekomendowane odpowiedzi

eXide, a nie da rady jakoś tego tylko na te śrubki zamontować? czy będzie odstawać?

bo cholera akurat na tygodniu wraca mi zderzak z malowania i nie chcę go okaleczać :?

 

Jaro, może jednak weźmy wszyscy te carbonowe - pisałem do nich już kiedyś i za zwykłe jest dopłata do przesyłki chyba z 50$ kompletnie się to nie opłaca i wprowadzi nam myślę zamęt troche.

 

I najwazniejsze kto sie podejmie zbierania hajsu a potem wpłaty przez paypala?

 

Nie utrzyma się tylko na śrubach, chyba, że dobrze podkleisz tą taśmą na jakiś czas będzie.

Ja m.in. ukryłem rysy od spodu zderzaka, także przykleiłem dokładki na amen :).

 

Carbon zawsze można pomalować w kolor nadwozia.

 

 

Z zakupami mogę pomóc, mam paypala. Tylko kwestia kasy.. cholera wie ile to wyjdzie na koniec. Ja do tej pory dokładnie nie wiem ile wyniosły mnie te splittery :mrgreen: bo poza przesyłką z Chin do PL płaciłem jeszcze cło + przesyłka z Wawy do mnie. Jest trochę biurokracji bo trzeba do Wawy wysłać listem dokumeny: zapłata z paypala, dokument z aukcji + tłumaczenie co to jest - akurat wystarczy napisać po Polsku, że to spoiler.

 

To był mój pierwszy zakup przez ebay z użyciem paypala także nie wiedziałem z czym to się je :) ogólnie wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Do paypala mam podpiętą kartę kredytową. Rejestracja nic nie kosztuje i nie są pobierane żadne prowizje.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pierwsza sprawa ilu będzie chętnych, druga sprawa czy kolega Chińczyk opuści trochę w momencie zakupu większej ilości w co wątpię ale spytać zawsze można :), robimy wycenę mniej więcej - Wy przesyłacie mi pieniążki a ja dokonuję zakupu przez paypal.

Przesyłka z Chin przychodzi do mnie, a potem już wysyłam do Was za pobraniem czy jak kto woli.

 

Idzie wszystko zrobić, nie ma problemu. :cool2:

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może zdjęcia jak ta dokładka prezentuje się gdy jest w kolorze nadwozia?

Np srebrny.

Ewentualnie jakieś dobre zdjęcia i w normalnym wyglądzie.

 

Osobiście mam srebrne auto - jestem ciekawe jak to będzie się prezentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt ci zdjęć nie da bo na forum te dokładki ma tylko exide.

wklep w google e90 oem msport splitters i costam powinno wyskoczyc ;)

gdzies wczesniej w temacie bylo jasne auto jednego usera z tymi dokladkami w kolorze.

proponuje zeby zrobic liste - i kazdy niech sie dopisuje w formie nick-kolor/carbon, ustalmy jakis termin do ktorego pieniadze wplacamy do exide na konto i ogarnijmy sie, bo zawsze znajdzie sie ktos kto odkopie temat i sie w ostatniej chwili zapyta czy podpasuje do niego i jak to bedzie wygladac i w ten sposob nic nie zalatwimy.

 

najlepiej zrobic oddzielny temat, w ktorym opiszemy co zamawiamy, kto to organizuje i ile to mniejwiecej bedzie kosztować.

posty nizej to tylko deklaracje kto bierze a kto nie.

http://img38.imageshack.us/img38/8832/hu9c.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max 500pln wyjdzie, nie więcej. kto w takim razie byłby chętny, liste zamkniemy na poczatku kwietnia - wtedy wyslemy do nich mejla o koszt wysylki i ewentualny rabat. ja do nich pisalem wczesniej o dwie dokładki - jedna carbon druga pomalowana i odpisali ze łączą koszt i wyszło im 85$ za dwa przedmioty - carbony za 35$ a za 50$ pomalowane. Po prostu nabijaja sztucznie cenę za te malowane podnosząc koszt wysyłki. troche kalecznym angielskim napisane ale da się zrozumieć.

 

hello

we can combine shipping cost discount to you

combine shipping cost $85

will shipping by EMS EXPRESS, it will take about one week arrived

many thanks

http://img38.imageshack.us/img38/8832/hu9c.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Nie wiem jak Chińczyki malują ale mi 2x fajf o`clocki skopały kolor Sparkling Graphite na klapce od spryskiwacza reflektorów i dalej to nie jest to, co powinno być.

Będzie ciężko z reklamacją gdy odcień nie podpasuje - wprawdzie PayPal daje możliwość reklamacji i mogłoby się okazać, że przy źle dobranym kolorze dostali byście zwrot kasy jako za towar niezgodny z opisem - 3 razy sam robiłem reklamacje i 3x została uznana przez sprzedawcę pod naciskiem PayPala.

 

Osobiście zastanawiałbym się nad carbonem - jak nie podpasuje kolorystycznie to praktycznie w cenie dodatkowej dopłaty dla Chińczyka da się w kraju pomalować te splittery i w razie złego odcienia koloru można reklamować na miejscu.

 

eXiDe:

Splitter w carbonie jest gładki czy ma fakturę? Oglądając Twój filmik kręci mi się w głowie :mrgreen: i nie umiem wyczaić co jest grane - niby gładkie ale... mam jakiś przekaz podprogowy :norty:

pozdrawiam

http://www.hostpic.org/images/75oie_1992258bREE92Wx_2_.png

Pomogę w mojej okolicy przy diagnozie,kodowaniu itp. Free of charge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge brac i carbon arcisz dobrze mówi, mniejsze ryzyko że ktoś dostanie nie to co chce, a jak carbon nie przypasi to można gdzieś u siebie już we własnym zakresie pomalować :cool2:

 

na pewno krócej trzeba bedzie czekać, bo jakby było 10 dokładek każda w innym kolorze to byśmy czekali i czekali.

ja proponuje zrobić teraz zamowienie tylko na carbony, ewentualnie jezeli eXiDe da rade zagadac do nich zeby wyslali różne to ok, ale przysparzamy mu tylko więcej roboty :D a potem ktos bedzie mial pretensje jak odcien nie przypasi albo dostanie wogole w innym kolorze :mrgreen:

http://img38.imageshack.us/img38/8832/hu9c.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.