Skocz do zawartości

dokładka do zderzaka nie m-pakiet


ada137

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dzis widzialem na ulicy e91 wlasnie z Taka dokladka czarny gril w czarnej pieknosci i powiem ze naprawde duzo daje odrazu Takiego pazura i sportu ja jestem na 100% chetny Tylko nie wiem czy nie w kolorze czarnym jak mial dzis Ten na ulicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jakies pol roku temu takie dokladki miala polska firma TFB TUNING lecz juz nie maja w sprzedazy bo chyba na export robia i mowili ze maja duzo zamowien cena niepokolorowanego 200zl wydaje mi sie ze warto moze jakby wieksza liczba osob byla by sie zgodzili i sprzedali na specjalne zamowienie

 

http://archiwumallegro.pl/bmw_3er_e90_e91_spoiler_dokladki_przod_tfb_tuning-1575505087.html

To jest ich stara aukcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EXIDE moglbys nagrac krotki film jak To sie prezentuje z kazdej strony bo foty Tego nie oddaja chce zobaczyc jak wyglada Ten carbon jestes zadololony? wydaje mi sie ze zmieniac zderzak na m-pak TO troche droga inwestycja gdyz nie wiem czy nie bede zmienial na e92/93 zobaczymy ale jeszcze nie w tym roku a wydaje mi sie ze naprawde fajnie to wygladalo jak dzis widzialem Tylko zastanawiem sie czy To wlasnie bylo identyczne jak Ty masz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pisz 10 postów pod rząd tylko edytuj poprzednie :duh:

 

do tych 200pln musisz doliczyć lakierowanie i spasowanie tego elementu, a z tego co wiem to taka dokładka jak ma eXide jest przykręcana od dołu i nie trzeba jej oczywiście malować.

http://img38.imageshack.us/img38/8832/hu9c.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh jakos tak polecilo:D

wiec Tak dzwonilem do nich i jest wszystko spasowane nie zaden laminat tylko wlokno szklane co do malowania do czarnego koloru wydaje mi sie ze bedzie pasowac czarna dokladka ja jak cos bede obklejal folja zastanawiam sie czy blyszczaca czy mat i odrazu nerki to samo w tym samym kolarze bo od kamieni farba odpryskuje a folja jak cos to do wymiany i jest ok ale to moje rozwiazanie i nie kazdemu musi sie podobac maja juz je na stanie po 200zł sztuka ja chyba wezme od nich ale w poniedzialek mam do nich zadzwonic cena na ebay To 350zł + wysylka tu 220zł z wysylka folia 30zł wiec nie wiem ja bym jeszcze to zobaczyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony. Tak od dolu dokladka jest przykrecana. Najpierw przykleilem ja na chinska tasme 3M ktora dostalem razem z dokladkami. Ale zaczela odstawac. Pozniej przykleilem ja klejem do szyb i jest git :). Zime przetrwaly i maja sie dobrze. Jutro nakrece filmik.

 

 

Pzdr.

 

 

PS. Sorry za brak pl liter ale pisze na szybko z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawiam się za tymi splitterami, nawet byłbym skłonny je zamówić, bo cały czas po głowie chodziło mi dołożenie m-pakietu ale chyba sobie odpuszcze :) Znalazłem też aukcje, gdzie splittery wyglądają identycznie jak na aukcji gdzie kupował exide ale koszty przesyłki połowie mniejsze 35$ za 1 sztukę (2 splittery) oraz 25$ za każdy dodatkowo http://www.ebay.com/itm/BMW-CARBON-FIBER-FRONT-SPLITTER-LIP-4D-3-SERIES-E90-E91-/320536050756?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item4aa16ffc44&vxp=mtr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eXide, a nie da rady jakoś tego tylko na te śrubki zamontować? czy będzie odstawać?

bo cholera akurat na tygodniu wraca mi zderzak z malowania i nie chcę go okaleczać :?

 

Jaro, może jednak weźmy wszyscy te carbonowe - pisałem do nich już kiedyś i za zwykłe jest dopłata do przesyłki chyba z 50$ kompletnie się to nie opłaca i wprowadzi nam myślę zamęt troche.

 

I najwazniejsze kto sie podejmie zbierania hajsu a potem wpłaty przez paypala?

http://img38.imageshack.us/img38/8832/hu9c.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego przykro mi ale karbon zupełnie nie będzie pasował do mojego auta,jeśli miałbym je zakładać to tylko pod kolor.

Żuć okiem tu viewtopic.php?f=70&t=135404&start=150 jak pięknie się prezentuję furka Bad Boy mam identyczny kolorek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok spoko ja się tym zajmował nie będę bo nie mam paypala i nigdy nic nie kupowałem przez ebaya :mrgreen:

 

jeżeli nikt się nie zobowiąże żeby zebrac kase to i tak nic z tego nie będzie, więc nie ma co się sprzeczać w sumie że ja biorę takie ja takie.

po prostu pomyślałem że zawsze łatwiej jest jak jest jednolicie, tez bym chcial w kolor bo nie wiem czy przypasuje mi do czarnego lakieru ale juz nie chce wprowadzac niepotrzebnego chaosu do sprawy :)

http://img38.imageshack.us/img38/8832/hu9c.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.