Skocz do zawartości

majonez pod korkiem oleju!!!!!!!!!!!!!!!!


perix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!mam problem i to chyba duzy problem poniewaz dzis odkrecilem korek od wlewu oleju a tam na korku i brzegach wlotu zebral sie majonez.

Mam pare pytanie odnoscnie tego

1-jak powazna jest sprawa?

2-co moze byc tego przyczyna?

3-jakie sa ewentualne koszta i co wymienic?

Dodam rowniez ze przez miesiac auto stalo nie jezdzone bo bylem w delegacji i wczesniej takie cos sie nie pojawialo.

Sprawdzilem rowniez bagnet i jest czysty.

Jesli chodzi o plyn chlodniczy to ucieka ale sa to niewielkie ubytki wrecz znikome mysle ze spowodowane przez mala nieszczelnosc weza bo bylo pod nim pare kropel(dzis usterke tego weza usunalem).

Prosze o pomoc i z gory dzieki!!!!!!!!!!!!pozdro Bmw-maniacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi to wygląda na zajechany silnik ! DO WYMIANY od razu !

 

Koledzy po co od razu pakować sie w koszta ?

Nalot szczególnie w okresie zimowym/jesiennym (mokro, zimno, nieprzyjemnie) jest sprawą normalną, w szczególności jak ktoś robi dużo, krótkich odcinków. Niedogrzany motor.

 

Jak radzi kolega zrób dłuższy odcinek niech autko troche popracuje na dogrzanym silniku jak spedza Ci to sen z powiek, jeśli nie, to zwyczajnie sie tym nie przejmuj ;) NORMALKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki koledzy ostatecznie przejechalem dluzszy odcinek i nalot zniknal takze dzieks///a co do pisania na forum to bede wiedzial na przyszlosc jak pisac(sorki ale jestem od nie dawna)pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyłaczam się do tematu.U mnie pod korkiem też jest kawa z mlekiem.Bo jeżdze samochodem na krótkie odcinki.Ostatnio w tygodniu chciałem sprawdzić stan oleju,a na bagnecie było tez kawa z mlekiem.(wcześniej było tylko pod korkiem a teraz też na bagnecie) do roboty uszczelka pod głowicą czy co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.