Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/bmw-328-C23198076.html

 

Autko ogólnie słabo wyposażone , brak klimy , m-pakietu itd , zawias seria , "dziwna" skóra , brzydka kierownica - mocno wytarta lub to gra światła - bo zdjęcie robione z lampą.

 

Jakieś opinie na temat tej sztuki???

 

Cena jak na 2.8 raczej startowa - dobrze gadam??

 

Ps - czy on musi mieć olej syntetyk czy może być juz pół???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

To co widzę po fotach:

a) inny kolor kierunków przód/tył. Może to równie dobrze świadczyć o niczym jak i o tym, że było jakieś kuku i założono to co było po ręką.

b) bardzo starta kierownica i zmieniany drążek zmiany biegów. Dla mnie to oznaka, żeby deklarowany przebieg potraktować z lekkim przymrużeniem oka.

c) skóra fotela kierowcy wymaga już lekkiej renowacji.

 

Ogólnie: kupić dobre 328i to ciężki temat. Nie możesz się napalać, najlepiej pojechać lookać z kimś kto ma pojęcie i będzie studził zapały. Tu masz link do tego samego auta, ale z niższą ceną http://debica.lento.pl/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz czym jezdzić to się nie spiesz z wymianą. Ja swojej bemki z silnikiem 2.8 [e36 lub e46] szukałem 3 lata... w międzyczasie naoglądałem się "igieł" i "szpeców", którzy czymś takim jezdzili. NA oglądanie wozu bierz zawsze kogoś z chłodną głową zeby Ci własciciel nie sprał mózgu z tekstem [a dorzuce ci alu 17 za frajer i jedz]

rok temu za cupejke 328 rok 97 zaplaciłem 16,5k taka była cena startowa i mimo ze pojechałem ze swoim fachowcem, odwiedzilismy zakład mechaniczny i stacje diagnostyczną to nie było z czego zbijać ceny.

jest to ciężkie ale poszukaj auta od kogoś kto tym jezdził a nie "trzecie auto w rodzinie", zadbane i serwisowane na normalnych czesciach typu bosch a nie oszczedzał na czym się da

 

olej zalezy od stanu silnika. jak kupowałem swój to był zalany zerówką syntetykiem i wszystko bylo ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w ogóle jest kierownica od e36?

Jeśli tam nie jest przełożona skóra, kierownica i gałka to przebieg spoooooooooro większy. Zmęczone to strasznie w środku. Poza tym, skóra i brak klimy to bardzo słaby pomysł. Zaraz będzie lato i będziesz żałował. Ładne, niebite e36 328 w qpie i mpaku za 18 na allegro nie stoi dłużej niż tydzień :) - to daje pogląd na wartość tego modelu w dobrym stanie.

Co do pytania o olej, to masz temat rzekę o doborze oleju. Ja jestem zdania, tak jak większość - lać tylko i wyłącznie syntetyk i nie ciąć kosztów na oleju!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeździć mam czym , ale chce jako drugie coś bardziej FUN.

 

Nie upieram się na Qpe , nawet 2,8 , może byc m52b25 , a nawet kurka m50b25 - tyle że naprawdę nie ma w czym wybierać.

 

 

Zastanawiam się jak wyglądają w takim razie sztuki poniżej 10 tysi :roll:

 

18 tysi nie dam za Qpe z 2,8 - i to nie że tego niewarta tylko że za tyle to kupię już coś zupełnie innego.

 

No nic - trza dziś rozpalić grilla i się napić - i dalej szukać :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę nic ciekawego od dłuższego czasu ... bo e30 też wchodzi w grę - ale zdaje mi się że jeszcze ciężej o zdrową sztukę...

 

For Fun - Ale ma mieć cywilny charakter - z siedzeniami z tyłu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.