Skocz do zawartości

Kupno rekinka!


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przymierzam się do kupna BMW E28 (od dziecka zawsze chorowałem na rekina)! Najchętniej chciałbym kupić auto wmiare tanie, poniewaz chciałbym uratować klasyka przed zezłomowaniem lub rozebraniem na części (wiecie zresztą sami jak kończy większość E28 swój żywot)!

Interesuje mnie silnik benzynowy, najchętniej 2.7 ETA! Uwielbiam grzebać przy samochodach i dlatego chciałbym ją odrestaurować w przyszłą zime, a przez wakacje pojezdzić! Samochód może być w dobrym stanie, bo zawsze sie znajdzie coś do roboty, wkońcu lata robią swoje!

Jeśli by wam wpadła gdzieś w oko taka E28 (allegro itd) to prosze zamieszczać linki, fotki itp w tym temacie! A może wy macie coś takiego do sprzedania???

Prosił bym także żebyście w tym temacie pisali swoje rady, na co zwrócić uwage itd!

Jeśli temat jest zle sformułowany to prosze o poprawienie!

Dziekuje!

Pozdrawiam wszystkich zakochanych w rekinach!

-----BMW E28 520i-----
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak trzymaj Bracie :cool2: Będę czujny jak ORMO na ogłoszenia o E28. Tylko plizzzzzzzzzzzzz jak ma to być benzyna , nie zakładaj gazu!!! :nienie:

Do auta napewno nie załoze gazu!!!! Jestem przeciwnikiem gazu, chyba ze naprawde sie bardzo dużo jezdzi i auto sluży tylko do przemieszczania z punktu A do B to wtedy może mieć gaz!

Dziekuje Ci DIESEL!

-----BMW E28 520i-----
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to: ? http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=79517742

Silnik malutki choć 6 garnuszków. :mrgreen: Ale zawsze to coś na początek. No i wygląda przyzwoicie. Z wyglądu jak klon mego. :twisted2: :twisted2: No i swieżo sprowadzony. A to wielki atut :cool2:

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to: ? http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=79517742

Silnik malutki choć 6 garnuszków. :mrgreen: Ale zawsze to coś na początek. No i wygląda przyzwoicie. Z wyglądu jak klon mego. :twisted2: :twisted2: No i swieżo sprowadzony. A to wielki atut :cool2:

Może jeszcze troche opuści z ceny bo jeszcze niedawno kosztowała 2500zł!

A jezdził ktoś z was E28 520?

Można tym noramalnie i przyjemnie podróżować i nie martwić się przy wyprzedzaniu czy sie zbieze?

Edytowane przez Młody
-----BMW E28 520i-----
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na sprzedanie 663711649 2,0 1987rok jak nie sprzedam do konca tygodnia to idzie na czesci

Powiedz coś więcej o Twoim samochodzie!

Mógłbyś zamiescić w tym wątku fotki Twojego rekinka? Jeśli nie chcesz na forum ich umieszczać to prześlij na michalpacalowski@wp.pl

-----BMW E28 520i-----
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jezdził ktoś z was E28 520?

Można tym noramalnie i przyjemnie podróżować i nie martwić się przy wyprzedzaniu czy sie zbieze?

 

Ja bym sie martwił bardziej gdyby to bylo 518 z 4rami garami :duh: , nie wspomne o takim wypasie w E34 (115KM) :mad2: , ale w e28 , które jest lżejsze od E34, 520 tka pomimo 130 KM mysle, ze jakoś smiga. Szukasz, o ile mi sie wydaje youngtimera, a nie czegoś do streetracing'u :?: :wink:

Nie namawiam, bo przy zakupie każdego autka, tym bardziej "dojrzałego" cierpliwość jest jak najbardziej wskazana. :8)

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze cierpliwość jest wskazana!

Odrazu mówie że nie stać mnie na auto w super stanie tak jak Twoje!

A jak sie ma youngtimera to nie znaczy ze trzeba jezdzic 60km/h i wszystkich puszczać!

Kupuje BMW mimo że stare to oczekuje że będzie miało "kopa"!

Mam nadzieje że mnie dobrze zrozumiesz!

-----BMW E28 520i-----
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze cierpliwość jest wskazana!

Odrazu mówie że nie stać mnie na auto w super stanie tak jak Twoje!

A jak sie ma youngtimera to nie znaczy ze trzeba jezdzic 60km/h i wszystkich puszczać!

Kupuje BMW mimo że stare to oczekuje że będzie miało "kopa"!

Mam nadzieje że mnie dobrze zrozumiesz!

Mojej tez troszke brakuje do ideału. :oops: I powiem Ci szczerze, ze tez myslalem o ECIE (jednak bez planów tuningowych :nienie: )

A 2.4td tez wbrew pozorom ma ładnego kopa:

12.5 do setki i 180 km/h to na początku lat 80 tych niezły wynik jak na diesla. O ile pamietam, był wtedy najszybszym dieslem. :mrgreen: We mnie dojrzewa myśl do zakupu 535i. :twisted2: Ale cierpliwości, cierpliwości... :D

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody mam (chyba) cos ciekawego :

 

525 z silnikiem 3.5 (chyba 535i: 3,4 l 6-cyl. (Wtrysk/M30), 218 KM (160 kW), 225 km/h ) - :mrgreen: :mrgreen: :twisted2:

 

na GAZZIORRO :twisted2: pali 12 l gazu/100km :mrgreen:

 

Kolor : grafitowy-metalic

 

Rok 1983 :cool2:

 

Cena : PLN 3 900 / EUR 1 032 (do negocjacji)

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C581154

 

Jak Ci się niepodoba to mnie zje... :cool2: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Youngtimer to piekna rzecz , ale niestety naprawde trzeba miec kase .

Doprowadzenie tak wiekowego autka to wiele pracy i pieniedzy , wiem cos o tym , bo raz mozna powiedziec tak sie w***alem :evil:

Byl to Mercedes W123 (Beczka) , kupilem go za niewielkie pieniadze 2500 PLN , ale w przypadku Youngtimer-a , ktorego chcesz doprowadzic do stanu albo juz calkiem odrestaurowac to sa grosze .

 

Takie byl final :

 

http://img479.imageshack.us/img479/3934/obraz5747ud.jpg

 

Ladny... tak ale jeszcze ze 4-5 kPLN trzeba bylo wrzucic , zeby to bylo auto przyszlosciowe :(

 

Jak chcesz auto , ktore po zakupie zalejesz tylko nowym olejem i zmienisz filtry to ok... Ale dlugo to auto nie polata .

 

W przypadku jak chcesz pewne auto poszukalbym E-34 , teraz naprawde nie sa drogie , a auto napweno ci posluzy dluzej .

 

W przypadku jak chcesz je "wycacac" to :

- Blacharka

- Lakier

- Mechanika

- Drobiazgi (listewki , srubeczki , spinki tapicerek) ... Zgroza :duh:

 

Ale decyzja nalezy do Ciebie , Ja w swojej skromnej osobie tylko ostrzegam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka MADEJ :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

 

Dobrze radzisz MŁODEMU :cool2:

 

Znam (troszke) MŁODEGO i powiem że poradzi sobie z Beetą :cool2:

(niewiem jak jego finanse , ale z chęciami do remontu niepowinno zabraknąć zapału ... )

 

 

MŁODY życze CI abyś kupił wymażone e28 :cool2:

 

 

 

 

ZIOMEK KACZOR :cool2:

 

 

***jakiś zlocik musimy zaliczyć kiedyś ... , albo najlepiej w tym roku ... ***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C581154

 

Widziałem to auto i miałem okazje sie przejechać....

To jest delikatnie mówiąc PADAKA i mechanicznie auto umarło jakis czas temu.... :duh: :duh: :duh:

Niech nikomu nawet przez myśl nie przejdzie kupno tego samochodu za żadne pieniądze.... :nienie: :!: :!: :!:

 

Jeśli tak to SORRki że proponowałem :mad2: :mad2: :oops:

 

Nieproponowałbym kumplowi złomu ... :!:

 

Jeśli Bartek - BMW Klub Polska piszesz że jest to szrot to

 

:cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

 

Niemoge nic powiedzieć na temat tego samochodu bo go niewidziałem na żywo!

 

***A z wyglądu wydawała się nawet spox ... :!:

Dzięki za poprawienie mnie Bartek - BMW Klub Polska :modlitwa: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madej doradzasz mi zakup E34? Jak ją kupie np z 88 roku a E28 będzie z 87 roku to nie wydaje mi sie żeby E34 dużo lepiej sie trzymało od E28!

Podobają mi sie wszystkie Beemki ale nic nie przebije REKINA!

Moge rozważyć zakup E30 zamiast E28, bo E34 jakoś mi nie podchodzi!

-----BMW E28 520i-----
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie bardzo podoba przód e23 i e24.

Wczoraj na Narbutta, przy wiadomym sklepie, widziałem jedno e23 właśnie z tym klasycznie raoswym, nieśmiertelnym przodem.

Poważnie, ten przód to jeszcze kiedyś wróci, zopbaczycie.

Zreszta przód e31 jest tego czystym rozwinięciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madej doradzasz mi zakup E34? Jak ją kupie np z 88 roku a E28 będzie z 87 roku to nie wydaje mi sie żeby E34 dużo lepiej sie trzymało od E28!

Podobają mi sie wszystkie Beemki ale nic nie przebije REKINA!

Moge rozważyć zakup E30 zamiast E28, bo E34 jakoś mi nie podchodzi!

 

Tak doradzam , bo to rosadniejszy wybor .

Nie wiem po prostu jak Twoje finanse , wiem natomiast , ze miedzy E28 , a E-34 to spora roznica w kosztach .

E-28 to auto stare (nie obrazajac tego naprawde klasycznego BMW) , ktore wymaga pakowania kasy :?

Mowisz E-30 , niezly pomysl :cool2: , auto napewno tansze w czesciach , a o dostepnosci nie mowiac .

Stan ogolny pewnie tez bedzie o wiele lepszy .

A dynamika juz od 316i dosteczna , a szesciogarowce... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.