Skocz do zawartości

E60 520d M sport 2007 Dziwne stuki w kolumnie kierowniczej


harnas1981

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam pytanie,mies. temu wymienialem przekladnie kierownicza a teraz pojawily sie dziwne stuki w kolumnie kierowniczej,tak jakby cos bylo poluzowane slyszalem ze zeby wyjac przekladnie to trzeba odkrecic jakas belke i czesto bywa tak ze ona nie jest prawidlowo skrecona i wtedy pojawiaja sie takie stuki.O jaka belke moze chodzic i czy to moze byc to?Nie chce mi sie wierzyc ze mies.po wymianie przekladni teraz padla mi kolumna bardziej ze cos sie poluzowalo. Edytowane przez harnas1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odpowiedz jest prosta. Wroc do warsztatu co ci wymienial przekladnie i powiedz ze cos ci stuka w przekladni, a moze to koncowka drazka...? Jesli nie to musza wszystko sprawdzic. Oni sa za to odpowiedzialni. Chyba ze wymieniales sam, to szukaj sam. Moze byc lozna sroba.
Serwis BMW. Nie ma rzeczy niemowliwych. Zaraszam - Ireland.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tym warsztacie gdzie mi robiono przekładnie,powiedzieli mi ze to normalne i ze tak pewnie było przed naprawa przekładni,durnia ze mnie robia,jakbym wiedzial mniej wiecej co jest tego przyczyna to bym im powiedzial a tak popatrzyli przejechali sie i nara,nawet nie chce mi sie juz na nich patrzec,a drazki wymieniałem pól roku temu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Pojechałeś do warsztatu ze wzgledu na stuki, tak? Warsztat zdiagnozował, ze to wina maglownicy, tak? To jakie nara?

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem w serwisie bmw na diagnostyce bo mi auto myszkowalo strasznie w koleinach ale stukania nie bylo,komputer pokazal ze magiel jest do wymiany,koszt nowego w serwisie plus wymiana byl strasznie drogi wiec pojechałem do mechanika i tam regenerowalem maglownice,mechanik wysylal do firmy ktora regeneruje magle potem ten magiel zamontowal spowrotem,no i teraz mam te stuki w maglu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.