Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Tak na pierwszy rzut oka bardziej bym się zainteresował tym drugim, oba tak jak właściciele nie ukrywają, nie są bezwypadkowe, ale ten czarny do mnie nie przemawia :? opis też nie zachęca. Wnętrza obu chyba nie porywają, szczególnie to drewno, ale to kwestia gustu. Wg mnie w tym nadwoziu i tym silniku kubełki powinny być w wyposażeniu. Ciężko byłoby mi się przestawić na takie fotele :| Edytowane przez maniek21112

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pościągaj VINy to przynajmniej będziesz wiedział jak wyjechały z fabryki.

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

..............................................................................................

Freude am fahren


Moje auto - http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=190785

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pościągaj VINy to przynajmniej będziesz wiedział jak wyjechały z fabryki.

 

VINY mam i juz rozkodowane. Ta granatowa na 19' to jest 2000rok wiecj odpada bo do tego rocznika chyba byla wada pekajacego zawieszenia tylniego czy tam podtrzymania ktore rozwalalo podloge na tyle. Cos o tym czytalem. Dzwonilem do obydwu sprzedajacych to wlasnie z tej granatowej to nic prawie o niej nie wie. Tak samo kraj pochodzenia jest niemcy a wedlug VINu Hiszpania.

 

Ta czarna jest po kradzierzy ( okradziona , zamki ,lusterka itp) tak wlasciciel mowil oraz zastanawia mnie tez ze kraj pochodzenia Niemcy a jest Szwajcaria.

 

Moze ktos z waszych znajomych sprzedaje 330Ci po 2001r do okolo 27 000k ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pościągaj VINy to przynajmniej będziesz wiedział jak wyjechały z fabryki.

 

VINY mam i juz rozkodowane. Ta granatowa na 19' to jest 2000rok wiecj odpada bo do tego rocznika chyba byla wada pekajacego zawieszenia tylniego czy tam podtrzymania ktore rozwalalo podloge na tyle. Cos o tym czytalem. Dzwonilem do obydwu sprzedajacych to wlasnie z tej granatowej to nic prawie o niej nie wie. Tak samo kraj pochodzenia jest niemcy a wedlug VINu Hiszpania.

 

Ta czarna jest po kradzierzy ( okradziona , zamki ,lusterka itp) tak wlasciciel mowil oraz zastanawia mnie tez ze kraj pochodzenia Niemcy a jest Szwajcaria.

 

Moze ktos z waszych znajomych sprzedaje 330Ci po 2001r do okolo 27 000k ?

 

27k za 330ci w dobrym stanie po 2001 to wedlug mnie troche malo. ja chce wylozyc ponad 10k wiecej na swoje i tez nie moge nic znalezc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27k za 330ci w dobrym stanie po 2001 to wedlug mnie troche malo. ja chce wylozyc ponad 10k wiecej na swoje i tez nie moge nic znalezc.

Tutaj chociaż mówsz o czymś realnym. rafalski za 27k nie kupisz 330 (czy to w benzynie czy dieslu). Aukcje z alledrogo to w większości złom. Pewnie jeszcze do tego ma być coupe, więc zapomnij. No, chyba że będzie składał się z dwóch :norty:

Corolla e11 FL --> BMW e46 FL (M47/TU) --> R18A2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te auto bedzie dla kolegi. Ja aktualnie mam 330cd z 2005 roku i szukalem tego auta na prawde sporo i sporo tez za nie dalem , wiec wiem o co chodzi. Po prostu nie orientowalem sie w cenniku dobrych 330Ci przed liftowych.

Te auto ktore szukamy moze byc po stluczce ,malowane ale nie po ostrym dzwonie.

 

Aaa jeszcze nie napisalem ze te dwa auta z linkow nie posiadaja zadnych ksiazek serwisowych i maja tylko po 1 kluczyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda więc na to, że wiesz o co chodzi, jeśli chodzi o rząd wielkości kasy, jaką trzeba wyłożyć. Okazje się nie zdarzają, a jeżeli już, to kupuje je rodzina, znajomi itp.
Corolla e11 FL --> BMW e46 FL (M47/TU) --> R18A2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.