Skocz do zawartości

E60 LCM i zly Vin


patiomkin11

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może mi ktoś pomóc jak wgrać prawidłowy VIN do nawigacji 16:9?

 

Musze zmienić w navi, ale nie wiem jak. Chodzi o to, że kupiłem auto pokradzieżowe ze Szwajcarii i panel navi 16:9 nie działa jak powinien, tzn nie zapamiętuje niektórych ustawień oraz nie działa np regulacja głośności. Dziś sprawdziłem i numer VIN navi (w ukrytym menu) nie zgadza się z oryginalnym VINem auta. Jak to zmienić by było prawidłowo? NCS'a ogarniam w miarę, ale Tool32 jeszcze nie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Z checia tez bym się dowiedział jak zmienić vin w ccc prof. ,ponieważ doposazylem auto w idriva i przekodowałem wszystkie 5 sterownikow ,ale zmiany vin w ccc nie ogarniam,jak znajde cos więcej to napisze oficjalnie,bo tu nie ma co się spodziewać jakich kolwiek pomocy,wszyscy milcza jak grob hehe. Pozdrawiam

Damian3619


Ze wzgledu iz nie ma zadnej stronki poswieconej Polskim wielbicielom BMW w UK. Zapraszam na profil facebooka Bmw anglia.


GG 43888118

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wiem jaka funkcja za to odpowiada,lecz jaki plik .prg mam wybrać żeby wszystkie cztery moduly miały zmieniony VIN,poniewaz w inpie jak wrzuce na UIF to cztery VINY mam nie zmienione na pewno od ccc i cid,a reszte musze sprawdzić dokładnie żebym nie wprowadzil nikogo w blad. Pozdrawiam

Damian3619


Ze wzgledu iz nie ma zadnej stronki poswieconej Polskim wielbicielom BMW w UK. Zapraszam na profil facebooka Bmw anglia.


GG 43888118

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.