Skocz do zawartości

ZMIENIARKA MP3 SD USB BMW


brownie

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie masz oryginalnie zmieniarki CD w swoim aucie to może byc taki problem jak u mnie...przeczytaj moje posty na ten temat...nie tylko ja mam taki problem ale kilku na tym Forum...zmieniarka leży od miesiaca i niestety odsyłam ją do sprzedawcy.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zmieniarka mp3 jak powyzej nie pasuje do e38 98r poniewaz nie ma mozliwosci podlaczenia,po wyjeciu orginalnej zmieniarki z auta okazalo sie ze jest to jakis inny typ zmieniarki (starszy typ)do ktorej dochodza dwa przewody 1.czarny, okragla wtyczka skrecany 2.czarnopomaranczowy, wtyczka biala na dwa piny.

W e39 pamietam ze mialem inny typ zmieniarki i dochodzil do niej jeden przewod i mysle ze by pasowal do tej zmieniarki mp3 z allegro.

Takze przed zakupem radze sprawdzic jakie wyjscie macie na zmieniarke pownno byc jedno plaska wtyczka.

Niepolecam tego goscia z allego,nieodbiera telefonow,nie odpisuje na emaile,nie wie co sprzedaje,kompletny laik.

Mam trudnosc ze zwrotem-chociaz jestem pewien na 100% ze zmieniarka nie pasuje-nie ma mozliwosci zeby ja podpiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

http://i1226.photobucket.com/albums/ee410/brownie7772/autojumble/autojumble2/005-1.jpg

 

http://i1226.photobucket.com/albums/ee410/brownie7772/autojumble/autojumble2/007-1.jpg

 

Zamieszczam zdjecia zmieniarki do ktorej nie pasuje urzadzenie z alledrogo zeby inni przynajmniej unikneli niepotrzebnych problemow.

Przestrzegam rowniez przed sprzedajacym Mobile-Kom nierobcie z nim zadnych interesow,nadal ma w opisie przedmiotu ze zmieniarka MP3 pasuje do wszystkiego

i wprowadza klientow w blad.Zmieniarke mu odeslalem ,a kasy jak nie bylo tak nie ma :D

Teraz woogule nie odbiera telefonow jak male dziecko :D ,odbieral tylko przed zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Najprościej w przypadku e38 sprawdzić, czy takie urządzenie ruszy poprzez odczytanie literek z pokrywki zmieniarki. Jeśli jest samo "P", to nie ruszy (zmieniarką steruje radio). Jeśli będzie "PI", to urządzenie będzie działać. No chyba, że w aucie jest DSP, wtedy problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.