Skocz do zawartości

Modele e36


yaru

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ja sie pytalem o cene instalacji gazowej a nie o odglosy silnokow :)

hm ,a więc jaka instalacja jeśli chciałbyś założyć tańszą tzw.II generacji to koszt około 2000zł ,natomiast koszt założenia instalacji sekwencyjnej do 4-cyli. to około 3500zł (ale uważam że warto )Co do samej decyzji którą instalacje założyć, niektórzy zakładają zwykła instalacje i wszystko jest ok ,ale to jest mniejszość .Wiekszość z tych którzy mają założone instalacje 2 generacji mówi ze jeśli mieli by jeszcze raz zakładać to wybraliby instalacje sekwencyjną.Pozatym na instalacji sekwencyjnej nie mam tak znacznej różnicy w spalaniu i spadku mocy jaki jest na instalacji II generacji (II genera- wzrost spalania o około 3-4L litry,natomiast sekwencja wzrost 1-1.5L i 0% spadku mocy)

Ps.Z instalacją gazowa sekwencyjną napewno będziesz miał o wiele mniej problemów w codziennej eksploatacji.

Jeśli BMW jest chorobą ,to ja nie chcę wyzdrowieć.


Mój mały czarny Diabełek 323Ti compact

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to może ktoś powie , bo ja już zgłupiałem patrząc na ceny e-36,

:mad2: kolega załatwił mi w niemczech takie autko E-36 325tds, 1999kombi, z przebiegiem 130000km(serwisowane)wyszło mnie po zarejestrowaniu 25.000zł, na początku cieszyłem się że to dobra cena za bmw z 1999 roku ale teraz patrząc na laegro (fakt że jest tego mało 325tds) to zaczynam się zastanawiać czy to była taka dobra cena, a wy jak uważacie ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może ktoś powie , bo ja już zgłupiałem patrząc na ceny e-36,

:mad2: kolega załatwił mi w niemczech takie autko E-36 325tds, 1999kombi, z przebiegiem 130000km(serwisowane)wyszło mnie po zarejestrowaniu 25.000zł, na początku cieszyłem się że to dobra cena za bmw z 1999 roku ale teraz patrząc na laegro (fakt że jest tego mało 325tds) to zaczynam się zastanawiać czy to była taka dobra cena, a wy jak uważacie ??????

Jesli auto w super stanie i z autentycznym przebiegiem, to moim zdaniem warto tyle zaplacic, chyba, ze masz zamiar sie szybko pozbyc auta i jeszcze nat ym zarobic, wtedy moze byc ciezko.

gnojowka pedzona rakieta:D

http://yourdomain.com/images/broken_link.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proboszcz ma rację, jak to proboszcz!!!

 

jesli kupiłes autko na rok czy 2 to wywaliłeś kase w boto. Jesli zaś przy kupnie kierowałes się zaozeniem, ze bedziesz dbac o wóż i ma posłużyć ci dłuuugie lata, to wydaje mi sie, ze to dobra inwestycja.

 

 

Jednak i tak wydaje mi sie, ze 25 tys to dużo i za E36!!!!!

 

Moze za E46 to 25 Ok, ale nie za e36!!! Moim zdaniem jesli tyle zapąłciłeś, to jesli je teraz sprzedasz stracisz z 5 tys zł

"Mężczyznę poznać nie po tym jak zaczyna, ale po tym, jak kończy..." Leszek Miller

"Czy stać nas na to, aby nas nie było stać..?" Kazimierz Marcinkiewicz


2oo> niż 4 koła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazam ze model e36 jest wart około 10tys/zł wtedy jest ok.

bo za 25tys/zł sa lepsze auta , zdecydowanie :)

 

a ja uwazam ze za 10 tysiakow to mozna kupic naprawde fajna E30 i jeszcze zostanie kasy na doprowadzenie jej do stanu odpowiadajacego mi .. natomiast z 10 tysiakami E36 .. hmm no coz .. idealne to ono nie bedzie ..

kupie szerokie 17" do E36 - najchetniej 9" przod i 10" tyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj!!! nie prawda. zależy na kogo i na jaki sprzęt trafisz. [rzecież kupno E30 za 12 tys nie gwarantuje tego, ze za 5 tygodni nie padnie ci skrzynia biegów a kupno E36 za 10 nie oznacza, ze jest to totalny wrak.

 

Jak dawłm małe pineiadze za swoją i musiałem w nią sporo włożyc, więc wiem co mówię.

"Mężczyznę poznać nie po tym jak zaczyna, ale po tym, jak kończy..." Leszek Miller

"Czy stać nas na to, aby nas nie było stać..?" Kazimierz Marcinkiewicz


2oo> niż 4 koła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.