Skocz do zawartości

[E46] czytnik MK4 + monitor mono SPOLSZCZENIE


SIEKIERA_666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam NAVI jak w tytule wersja 4-2/40.

Pytanie co mogę zaktualizować - chyba na soft 80 jak się nie mylę i jak to SPOLSZCZYĆ.

Ponieważ jestem patriotą przydały by się też jakieś mapki na Polskę. :D

Pełno tego na "gryzoniach" - ostatnio ściągnąłem jakieś spolszczenie ale z opisu wnioskuje że nie na monochroma... :

cyt:

  • "1) Nagrywamy płytkę
    2) Wsiadamy do naszej Buni przekręcamy kluczyk ale nie odpalamy
    3) Wkładamy płytkę do Czytnika Nawigacji (w BMW E39 jest w bagażniku z lewej strony)
    4) Na Ekranie Powinien pojawić sie napis po angielsku z informacja o wgrywaniu nowego softu uwaga!! NIE WOLNO ODŁĄCZAĆ ZAPŁONU ANI WYCIĄGAĆ PŁYTY!!!!
    5) Po poprawnym wgraniu Softu monitorek powinien pojawić się komunikat żeby wyciągnąć płytę i nacisnąć "OK" a wiec to robimy
    6) Wgranie nowego softu Zrobione
    7) Następną czynnością jest ustawienie Widoku 3D
    a. Wciskamy przycisk "Menu"
    b. Wchodzimy w Opcje(settings) i teraz przytrzymujemy Przycisk (Menu) aż do pojawienia się następnych opcji
    c. Szukamy opcji "Perspective" i włączamy ja i teraz jest Ustawiona Mapa w 3D!!

 

Przy punkcie 7 stwierdziłem, że chyba to nie dla mnie...

Bedę wdzięczny za jakieś namiary wskazówki i inne "paczki"

Pozdrawiam SIEKIER'A

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
Ogólnie polski język powinien być pod którymś,a wersją sodtu się nie przejmuj,to tylko trick żeby navi go wczytała. Ustawia się zawsze o 1 wyżej lub 00.

http://images.chomikuj.pl/button/Mr.Lova.gif


Na Chomiku mapy 2014,soft spolszczający MK2/3/4 mono-kolor,MK3 z polskimi znakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.