Skocz do zawartości

320Ci TURBO ???


B3M2W0ci

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! mam zamiar wstawic do swojej BMW e46 320Ci silnik M52b20tu 150km TURBO. tylko zastanawia mnie czy to dobry pomysł. konsultowałem to już ze specem i powiedział że jest taka opcja można zrobic 2 programy np. 1.180-190km a po przyciśnięciu magicznego przycisku 230km i to na seryjnych gratach powinna wytrzymac ewentualne wzmocnienie sprzęgła na spiek. Pytanie brzmi czy ktoś robił już tego typu modyfikacje i jakie są wasze zastrzeżenia ? no i plusy i minusy ? może jakieś dodatkowe patenty i porady ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre dobre :lol: to pewnie Pan Heniu i jego magiczne wynalazki typu filtr stożkowy +50 hp no i polerowana końcówka wydechu +30 hp no i jest 230 hp jak nic ^_^ no i jeszcze na seryjnych gratach zmień lepiej szpeca bo ten to jest na prawdę cudotwórcą po pierwsze to co chcesz wrzucić kompresor czy turbinę ja sie na tym do końca nie znam ale jest tu wiele osób które bawią sie w takie mody i bez 7,5 tyś nie podchodź do tego "bo jak ktoś nie ma miedzi to na dupie siedzi" :P a jak chcesz tanim kosztem podnieść moc to proponuje swap na 3.0 i na pewno będziesz miał 230 hp jeśli będzie to zdrowy egzemplarz. Pozdrawiam Przemek :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekuje cudów typu filtr stożkowy +50hp. chce wstawić TURBO a nie filtr stożkowy. co do speca raczej ma pojecie startuje na 1/4 mili w klasie drag turbo i troche siedzi w tym temacie. Nie pytałem o koszty. Mniej wiecej mój spec przedstawił mi jak to wygląda finansowo. jak miał bym robić swap to wolałbym już zmienić auto. wiem że takie możliwości są tylko chciałem sie poradzić od ludzi którzy to robili w takim lub podobnym silniku takie modyfikacje i którzy wiedza co z czym sie je.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.